Plugins - Blocksy Companion - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (684 entries)

en: % comments
pl: % komentarzy

en: %1$s %2$s Taxonomy
pl: %1$s %2$s Taksonomia

en: %1$s &#8220;%1$s&#8221; already exists.
pl: %1$s &#8220;%1$s&#8221; już istnieje.

en: %s Archive
pl: Archiwum %s

en: %s Avatar
pl: Awatar %s

en: %s Settings
pl: Ustawienia: %s

en: %s Single
pl: Pojedyncza %s

en: %s is already a list member.
pl: %s jest już członkiem listy.

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: <strong>Error</strong>: %s
pl: <strong>Błąd</strong>: %s

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
pl: Link do ustawienia nowego hasła zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
pl: Dostępna jest nowa wersja importera. Proszę zaktualizować do wersji %s, aby zapewnić zgodność z nowszymi plikami eksportu.

en: A set of features that lets you create easily your dream products wishlists and share them with friends and family.
pl: Zestaw funkcji, które pozwolą Ci łatwo tworzyć listy życzeń wymarzonych produktów i dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną.

en: About me
pl: O mnie

en: Accept
pl: Akceptuję

en: Accept Button
pl: Przycisk akceptacji

en: Accept Button text
pl: Tekst przycisku akceptacji

en: Account
pl: Konto

en: Account Action
pl: Działanie na koncie

en: Account Image
pl: Obrazek konta

en: Account modal
pl: Konto modalne

en: Action Link
pl: Odnośnik akcji

en: Action required - please update %s to the latest version!
pl: Wymagane działanie - zaktualizuj %s do najnowszej wersji!

en: Active
pl: Włączono

en: Add New Category
pl: Utwórz kategorię

en: Add New Product Review
pl: Dodaj opinię produktu

en: Add New Review
pl: Dodaj nową opinię

en: Add a dark colour scheme and switch to your website, which will make it pleasant to look at in low light environments.
pl: Dodaj ciemny schemat kolorów i przełącznik do swojej witryny, co sprawi, że będzie ona przyjemna dla oka w warunkach słabego oświetlenia.

en: Add a visual cue that tells your visitors how much the cart total must be to be able to benefit of free shipping.
pl: Dodaj wizualną wskazówkę, która informuje odwiedzających, ile musi wynosić suma koszyka, aby móc skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

en: Add one or more conditions to display the trending block.
pl: Dodaj jeden lub więcej warunków, aby wyświetlić blok trendu.

en: Added to Cart Popup
pl: Dodano do wyskakującego okienka koszyka

en: Additional User Info
pl: Dodatkowe informacje o użytkowniku

en: Additional customisation options for your taxonomies such as hero backgrounds and custom colour labels.
pl: Dodatkowe opcje dostosowywania taksonomii, takie jak tła bohaterów i niestandardowe etykiety kolorów.

en: Address
pl: Adres

en: Address:
pl: Adres:

en: Adds the “add to cart” actions to the product page as a floating bar if the product summary has disappeared from view.
pl: Dodaje akcje "dodaj do koszyka" do strony produktu jako pływający pasek, jeśli podsumowanie produktu zniknęło z widoku.

en: Advanced Gallery
pl: Galeria zaawansowana

en: Advanced Product Brands
pl: Zaawansowane marki produktów

en: Advanced Reviews
pl: Zaawansowane recenzje

en: Advanced searching for products by their SKU classification can be useful in cases of vast product catalogues.
pl: Zaawansowane wyszukiwanie produktów według ich klasyfikacji SKU może być przydatne w przypadku obszernych katalogów produktów.

en: Affiliate Button Label
pl: Etykieta przycisku partnerskiego

en: Affiliate Link
pl: Odnośnik partnerski

en: Affiliate Product Links
pl: Linki do produktów partnerskich

en: After Footer
pl: Po stopce

en: After Header
pl: Po nagłówku

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: All Archives
pl: Wszystkie archiwa

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All Products
pl: Wszystkie produkty

en: All Reviews
pl: Wszystkie opinie

en: All Rows
pl: Wszystkie rzędy

en: All Singulars
pl: Wszystkie liczby pojedyncze

en: All Time
pl: Cały okres

en: All categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All done.
pl: Wszystko zrobione.

en: All taxonomies
pl: Wszystkie taksonomie

en: Allow your customers to sign up for a waitlist for products that are out of stock and get notified when they are back in stock.
pl: Pozwól swoim klientom zapisać się na listę oczekujących na produkty, których nie ma w magazynie i otrzymywać powiadomienia o ich powrocie.

en: Animation Speed
pl: Prędkość animacji

en: Archive Item with Taxonomy ID
pl: Element archiwum z identyfikatorem taksonomii

en: Archive Loop Speciffic
pl: Specyfika pętli archiwum

en: Arrows Color
pl: Kolor strzałek

en: Assign Authors
pl: Przypisz autorów

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Author Archives
pl: Archiwa autora

en: Author Field
pl: Pole autora

en: Auto Hide/Show
pl: Automatyczne ukrywanie/pokazywanie

en: Available fields: {first_name}, {last_name}, {user_name}
pl: Dostępne pola: {first_name}, {last_name}, {user_name}.

en: Available fields: {user_email}, {user_name}, {user_role}
pl: Dostępne pola: {user_email}, {user_name}, {user_role}.

en: Avatar
pl: Awatar

en: Avatar Size
pl: Rozmiar awatara

en: Back to login
pl: Powrót do logowania

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Before Footer
pl: Przed stopką

en: Best Sellers
pl: Bestsellery

en: Better management for affiliate products with a few simple options that strengthen the external integration with these.
pl: Lepsze zarządzanie produktami partnerskimi dzięki kilku prostym opcjom, które wzmacniają zewnętrzną integrację z nimi.

en: Blocksy requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
pl: Blocksy wymaga wersji PHP %s +, wtyczka obecnie NIE DZIAŁA.

en: Blocksy requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
pl: Blocksy wymaga wersji WordPress %s +. Ponieważ używasz wcześniejszej wersji, wtyczka obecnie NIE DZIAŁA.

en: Book
pl: Książka

en: Border
pl: Obramowanie

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Border Radius
pl: Promień obramowania

en: Bottom
pl: Na dole

en: Bottom Spacing
pl: Odstęp u dołu

en: Boxed
pl: Opakowane

en: Boxed Color
pl: Kolor pudełka

en: Button
pl: Przycisk

en: Button Color
pl: Kolor przycisku

en: Button Label
pl: Etykieta przycisku

en: Button Text
pl: Tekst przycisku

en: Buy Now
pl: Kup teraz

en: Buy Now Button
pl: Przycisk kup teraz

en: Cart Reserved Timer
pl: Timer zarezerwowanego koszyka

en: Catch the attention of your clients by showcasing your product variations as colour, image or button swatches.
pl: Przyciągnij uwagę klientów, prezentując warianty produktów w postaci próbek kolorów, obrazów lub przycisków.

en: Categories
pl: Kategorie

en: Categorise products by brands and show their logo in archive or single page so users could discover more about their makers.
pl: Kategoryzuj produkty według marek i wyświetlaj ich logo w archiwum lub na pojedynczej stronie, aby użytkownicy mogli dowiedzieć się więcej o ich producentach.

en: Category
pl: Kategoria

en: Change Image
pl: Zmień obrazek

en: Check your email
pl: Sprawdź skrzynkę pocztową

en: Check your email for the confirmation link, then visit the %1$slogin page%2$s.
pl: Sprawdź swoją wiadomość e-mail, aby uzyskać odnośnik potwierdzający, a następnie odwiedź stronę %1$stronę logowania%2$s.

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
pl: Wybierz plik WXR (.xml) do przesłania, następnie kliknij prześlij aby zaimportować.

en: Chose in which post types do you want to perform searches.
pl: Wybierz, w których typach wpisów chcesz wyszukiwać.

en: Close Button Type
pl: Typ przycisku zamykania

en: Close account modal
pl: Zamknij konto modalne

en: Comment Submission Failure
pl: Nie udało się przesłać komentarza

en: Companion
pl: Towarzysz

en: Compare View
pl: Widok porównania

en: Compare products with a clear and concise table system that gives your users a way to make a quick decision.
pl: Porównuj produkty za pomocą przejrzystego i zwięzłego systemu tabel, który daje użytkownikom możliwość podjęcia szybkiej decyzji.

en: Configure the social links in Customizer ➝ General ➝ %1$sSocial Network Accounts%2$s.
pl: Skonfiguruj odnośniki społecznościowe w Wygląd ➝ Dostosuj ➝ Ogólne ➝ %1$sKonta sieci społecznościowych%2$s.

en: Connect your Adobe Fonts project and use the selected fonts throughout Blocksy and your favorite page builder.
pl: Połącz swój projekt Adobe Fonts i używaj wybranych czcionek w Blocksy i swoim ulubionym kreatorze stron.

en: Cons
pl: Minusy

en: Contact Info
pl: Dane kontaktowe

en: Contact Information
pl: Dane kontaktowe

en: Container Background
pl: Kontener tła

en: Container Border
pl: Obramowanie kontenera

en: Container Border Radius
pl: Zaokrąglenie kontenera

en: Container Inner Spacing
pl: Wewnętrzne odstępy kontenera

en: Container Shadow
pl: Cień kontenera

en: Container Style
pl: Styl kontenera

en: Content
pl: Treść

en: Content Block
pl: Blok treści

en: Cookie period
pl: Okres ważności plików cookie

en: Create New Sidebar
pl: Utwórz nowy pasek boczny

en: Create a customized order “Thank You” page for your customers, giving them a personalized experience.
pl: Stwórz spersonalizowaną stronę z podziękowaniem za zamówienie dla swoich klientów, zapewniając im spersonalizowane doświadczenie.

en: Create a new content Block/Hook
pl: Utwórz nowy blok zawartości/hak

en: Create beautiful personalised menus that set your website apart from the others. Add icons and badges to your entries and even add Content Blocks inside your dropdowns.
pl: Twórz piękne, spersonalizowane menu, które wyróżni Twoją witrynę na tle innych. Dodawaj ikony i plakietki do swoich wpisów, a nawet dodawaj bloki treści do rozwijanych menu.

en: Create unlimited personalized sets of widget areas and display them on any page or post using our conditional logic functionality.
pl: Twórz nieograniczone spersonalizowane zestawy obszarów widżetów i wyświetlaj je na dowolnej stronie lub w dowolnym poście, korzystając z naszej logiki warunkowej.

en: Creative Work Season
pl: Sezon kreatywnej pracy

en: Creative Work Series
pl: Seria prac twórczych

en: Current Language
pl: Aktualny język

en: Custom
pl: Własne

en: Custom Link
pl: Własny odnośnik

en: Custom Page Link
pl: Własny odnośnik do strony

en: Custom Post Type ID
pl: Identyfikator własnego typy treści

en: Custom Post Types
pl: Własne typy treści

en: Custom Query
pl: Własne zapytanie

en: Custom Tabs
pl: Zakładki niestandardowe

en: Custom Thank You Pages
pl: Własne strony z podziękowaniami

en: Custom date format
pl: Niestandardowy format daty

en: Customizer
pl: Personalizacja

en: Customizing: Logged in State
pl: Dostosowywanie: Stan zalogowania

en: Customizing: Logged out State
pl: Dostosowywanie: Stan wylogowania

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Dashboard Page
pl: Strona kokpitu

en: Date & Time
pl: Data i czas

en: Date type
pl: Typ daty

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Decline Button
pl: Przycisk odrzucenia

en: Decline Button text
pl: Tekst przycisku odrzucenia

en: Default
pl: Domyślnie

en: Default State
pl: Stan domyślny

en: Default format
pl: Domyślny format

en: Demo List
pl: Lista demonstracyjna

en: Description
pl: Opis

en: Design
pl: Wygląd

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
pl: Szczegóły znajdują się powyżej. Importer spróbuje teraz ponownie z innym parserem…

en: Disable Subscribe Form
pl: Wyłącz formularz subskrypcji

en: Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania

en: Display Location
pl: Wyświetl położenie

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Display a countdown timer for reserved cart items, encouraging users to complete their purchase before the timer expires.
pl: Wyświetlaj licznik czasu dla zarezerwowanych pozycji w koszyku, zachęcając użytkowników do sfinalizowania zakupu przed upływem czasu.

en: Display a curated list of recommended products based on customer selection to enhance their experience and increase conversion rates.
pl: Wyświetlaj wyselekcjonowaną listę polecanych produktów w oparciu o wybór klienta, aby poprawić jego wrażenia i zwiększyć współczynniki konwersji.

en: Display a simple consent banner to inform users about the use of cookies on the website.
pl: Wyświetl prosty baner zgody, aby poinformować użytkowników o korzystaniu z plików ciasteczek w witrynie internetowej.

en: Display the approximate reading time of an article, so that visitors know what to expect when starting to read the content.
pl: Wyświetlaj przybliżony czas czytania artykułu, aby odwiedzający wiedzieli, czego się spodziewać po rozpoczęciu czytania treści.

en: Divider
pl: Separator

en: Dokan Dashboard
pl: Pulpit Dokan

en: Dokan Shop
pl: Sklep Dokan

en: Download and import file attachments
pl: Pobieranie i import plików załączników

en: Drill down the product list with new filtering widgets, an off canvas area for them and showing the active filters on the page.
pl: Przejdź w dół listy produktów za pomocą nowych widżetów filtrowania, obszaru poza obszarem roboczym dla nich i wyświetlania aktywnych filtrów na stronie.

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Dropdown Items
pl: Elementy listy rozwijanej

en: Dropdown Options
pl: Opcje listy rozwijanej

en: Dynamic
pl: Dynamicznie

en: Dynamic CSS Output
pl: Dynamiczne dane wyjściowe CSS

en: Dynamic Data
pl: Dane dynamiczne

en: Easily capture new leads for your newsletter with the help of a widget, shortcode or even a block inserted on your pages or posts.
pl: Wyświetl formularz subskrypcji za pomocą widżetu, krótkiego kodu lub bloku.

en: Easily turn your websites into mobile first experiences. You can easily add the most important actions at the bottom of the screen for easy access.
pl: Z łatwością przekształć swoje strony internetowe w mobilne doświadczenia. Możesz łatwo dodać najważniejsze działania na dole ekranu, aby uzyskać łatwy dostęp.

en: Edit Category
pl: Edytuj kategorię

en: Edit Product Review
pl: Edytuj opinię o produkcie

en: Edit Profile
pl: Edytuj profil

en: Effect
pl: Efekt

en: Element Visibility
pl: Widoczność elementu

en: Email
pl: E-mail

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Email:
pl: Adres e-mail:

en: Enable on
pl: Włącz na

en: Enable social sharing abilities for products available on the site, letting even more users discover your great shop selection.
pl: Włącz funkcje udostępniania w serwisach społecznościowych produktów dostępnych w witrynie, dzięki czemu jeszcze więcej użytkowników będzie mogło zapoznać się z ofertą Twojego sklepu.

en: Enable the OpenGraph rich meta data features for your website.
pl: Włącz funkcje zaawansowanych metadanych OpenGraph dla swojej witryny.

en: Enables support for Custom Fields inside archive cards and single page post title, adds a reading progress bar for your posts and lets you set featured images and colors for your categories archives.
pl: Włącza obsługę pól niestandardowych w kartach archiwum i tytułach postów na pojedynczej stronie, dodaje pasek postępu czytania dla twoich postów i pozwala ustawić wyróżnione obrazy i kolory dla archiwów kategorii.

en: Enhance your WooCommerce reviews with rich content, images and a thumbs up system that help your shoppers find the perfect product.
pl: Wzbogać swoje recenzje WooCommerce o bogate treści, obrazy i system kciuków w górę, które pomogą kupującym znaleźć idealny produkt.

en: Enter a date or time
pl: Wprowadź datę lub godzinę

en: Enter your email address below and subscribe to our newsletter
pl: Wpisz swój adres e-mail poniżej i zapisz się do naszego newslettera

en: Enter your email address below to subscribe to our newsletter
pl: Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera

en: Entire Website
pl: Cała witryna

en: Episode
pl: Odcinek

en: Example: January 24, 2022
pl: Przykład: 24 stycznia 2022 r.

en: Exclude
pl: Wyklucz

[ctx: Extension Brand Name]
en: Adobe Fonts
pl: Kroje pisma Adobe

[ctx: Extension Brand Name]
en: Advanced Menu
pl: Menu zaawansowane

[ctx: Extension Brand Name]
en: Color Mode Switch
pl: Przełącznik trybu koloru

[ctx: Extension Brand Name]
en: Cookies Consent
pl: Zgoda na pliki cookie

[ctx: Extension Brand Name]
en: Custom Code Snippets
pl: Własne fragmenty kodu

[ctx: Extension Brand Name]
en: Custom Fonts
pl: Własne kroje pisma

[ctx: Extension Brand Name]
en: Local Google Fonts
pl: Lokalne czcionki Google

[ctx: Extension Brand Name]
en: Multiple Sidebars
pl: Wiele pasków bocznych

[ctx: Extension Brand Name]
en: Newsletter Subscribe
pl: Zapisz się do newslettera

[ctx: Extension Brand Name]
en: Post Types Extra
pl: Dodatkowe typy postów

[ctx: Extension Brand Name]
en: Product Reviews
pl: Recenzje produktów

[ctx: Extension Brand Name]
en: Shop Extra
pl: Sklep Extra

[ctx: Extension Brand Name]
en: Shortcuts Bar
pl: Pasek skrótów

[ctx: Extension Brand Name]
en: Trending Posts
pl: Najpopularniejsze wpisy

[ctx: Extension Brand Name]
en: White Label
pl: Biała etykieta

en: Facebook App ID
pl: Identyfikator aplikacji Facebooka

en: Facebook Page URL
pl: Adres URL strony na Facebooku

en: Fade
pl: Przenikanie

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
pl: Nie udało się stworzyć nowego użytkownika dla %s. Jego wpisy zostaną przypisane do obecnego użytkownika.

en: Failed to import %1$s %2$s
pl: Nie udało się zaimportować %1$s %2$s

en: Failed to import %1$s &#8220;%2$s&#8221;
pl: Nie udało się zaimportować %1$s &#8220;%2$s&#8221;

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
pl: Nie udało się zaimportować autora %s. Wpisy zostaną przypisane do obecnego użytkownika.

en: Failed to import category %s
pl: Nie udało się zaimportować kategorii %s

en: Failed to import post tag %s
pl: Nie udało się zaimportować tagu wpisu %s

en: Fax
pl: Faks

en: Fax:
pl: Faks:

en: Fetching attachments is not enabled
pl: Pobieranie załączników jest wyłączone

en: Fields Gap
pl: Pola Gap

en: File
pl: Plik

en: Filter Visibility
pl: Widoczność filtra

en: Filters
pl: Filtry

en: First Name
pl: Imię

en: First name
pl: Imię

en: Floating Cart
pl: Pływający koszyk

en: Focus
pl: Skupienie

en: Font
pl: Krój pisma

en: Font Color
pl: Kolor tekstu

en: Forever
pl: Na zawsze

en: Forgot Password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Form Style
pl: Styl formularza

en: Forms Cookies Content
pl: Zgoda na pliki cookie przy formularzu

en: Free Shipping Bar
pl: Bezpłatny pasek wysyłkowy

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Gallery
pl: Galeria

en: Game
pl: Gra

en: General
pl: Ogólne

en: Get New Password
pl: Zdobądź nowe hasło

en: Have fun!
pl: Baw się dobrze!

en: Highlight your most popular posts or products based on the number of comments or reviews they have gotten in the specified period of time.
pl: Wyróżnij swoje najpopularniejsze wpisy lub produkty na podstawie liczby komentarzy lub recenzji, które pojawiły się w określonym czasie.

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Hover
pl: Po najechaniu

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
pl: Cześć! Prześlij swój plik WordPress eXtended RSS (WXR) a my zaimportujemy wpisy, strony, komentarze, własne pola, kategorie i tagi do tej witryny.

en: I accept the %1$sPrivacy Policy%2$s
pl: Akceptuję %1$sPolitykę prywatności%2$s

en: I accept the %1$sPrivacy Policy%2$s*
pl: Akceptuję %1$sPolitykę prywatności%2$s*

en: Icon
pl: Ikonka

en: Icon Color
pl: Kolor ikony

en: Icon Size
pl: Rozmiar ikony

en: Icon Source
pl: Źródło ikonki

en: Icon Visibility
pl: Widoczność ikonki

en: Icons Color
pl: Kolor ikonek

en: Icons Shape Type
pl: Rodzaj kształtu ikonki

en: Icons Size
pl: Rozmiar ikonek

en: Icons Spacing
pl: Odstępy między ikonami

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
pl: Jeżeli użytkownik jest tworzony przez WordPressa, zostanie wygenerowane losowe hasło, a rola użytkownika zostanie ustawiona jako %s. Będzie potrzebna ręczna zmiana danych użytkownika.

en: Image
pl: Obrazek

en: Image Border Radius
pl: Promień obramowania obrazka

en: Image Shape
pl: Kształt obrazu

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazka

en: Image Width
pl: Szerokość obrazka

en: Import Attachments
pl: Importuj załączniki

en: Import WordPress
pl: Importer WordPressa

en: Import author:
pl: Importuj autora:

en: Importing %1$s: %2$s
pl: Importowanie %1$s: %2$s

en: In Stock
pl: W magazynie

en: In order to take full advantage of all features the core has to offer - please install and activate the latest version of %s.
pl: Aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje oferowane przez rdzeń WordPressa, zainstaluj i włącz najnowszą wersję %s.

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Include
pl: Zawiera

en: Initial
pl: Początkowo

en: Inject custom code snippets throughout your website. The extension works globally or on a per post/page basis.
pl: Wstrzykuj niestandardowe fragmenty kodu w całej witrynie. Rozszerzenie działa globalnie lub dla każdego postu/strony.

en: Inline
pl: W treści

en: Input Background Color
pl: Kolor tła pola

en: Input Border Color
pl: Kolor obramowania pola

en: Input Font Color
pl: Kolor tekstu pola formularza

en: Input Height
pl: Wysokość wejściowa

en: Integrates custom fields solutions in the meta layers of a post and presents additional information.
pl: Integruje niestandardowe rozwiązania pól w meta warstwach postu i prezentuje dodatkowe informacje.

en: Invalid file type
pl: Nieprawidłowy typ pliku

en: Invalid request. SSE Accept header required.
pl: Nieprawidłowe żądanie. Wymagany nagłówek SSE Accept.

en: Item Margin
pl: Margines elementu

en: Items Direction
pl: Kierunek elementów

en: Items Hover Effect
pl: Efekt najechania na elementy

en: Items Spacing
pl: Odstępy elementów

en: Label Color
pl: Kolor etykiety

en: Label Font
pl: Krój pisma etykiety

en: Label Position
pl: Położenie etykiety

en: Label Text
pl: Treść etykiety

en: Label Type
pl: Rodzaj etykiety

en: Label Visibility
pl: Widoczność etykiety

en: Language
pl: Język

en: Languages
pl: Języki

en: Large
pl: Duży

en: Last 24 Hours
pl: Ostatnie 24 godziny

en: Last 7 Days
pl: Ostatnie 7 dni

en: Last Month
pl: Ostatni miesiąc

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Left
pl: Do lewej

en: Length
pl: Długość

en: Let your guests easily filter the posts by their category or tags taxonomy terms, instantly drilling down the listings.
pl: Pozwól swoim gościom łatwo filtrować posty według ich kategorii lub terminów taksonomii, tagów, natychmiast przechodząc w dół listy.

en: Link (optional)
pl: Odnośnik (opcjonalnie)

en: Link Active
pl: Aktywny odnośnik

en: Link Hover
pl: Odnośnik po najechaniu

en: Link Icons
pl: Ikony linków

en: Link Initial
pl: Odnośnik początkowy

en: Link Rel
pl: Odsyłacz do odnośnika

en: Link to Page
pl: Odnośnik do strony

en: Link to archive page
pl: Odnośnik do strony archiwum

en: Link to author page
pl: Link do strony autora

en: Link to email
pl: Odnośnik do e-mail

en: Link to post
pl: Link do postu

en: Link to term page
pl: Link do strony terminu

en: Link to website
pl: Odnośnik do witryny internetowej

en: Link your Google Analytics 4 tracking ID. More info and instructions can be found %1$shere%2$s.
pl: Połącz swój identyfikator śledzenia Google Analytics 4. Więcej informacji i instrukcji znajdziesz %1$stutaj%2$s.

en: List ID
pl: Identyfikator listy

en: List Source
pl: Źródło listy

en: Live Results
pl: Wyniki na żywo

en: Live Results Images
pl: Obrazki w wynikach na żywo

en: Live Results Product Price
pl: Cena produktu w wynikach na żywo

en: Live Results Product Status
pl: Status produktu w wynikach na żywo

en: Local Business
pl: Lokalna firma

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Log Out
pl: Wyloguj się

en: Logged In
pl: Zalogowano

en: Logged In Options
pl: Opcje logowania się

en: Logged Out
pl: Wylogowano

en: Logged Out Options
pl: Opcje wylogowania się

en: Login
pl: Logowanie

en: Logout Action
pl: Akcja wylogowania

en: Lost Password
pl: Zapomniane hasło

en: Mail Label
pl: Etykieta e-maila

en: Main & Bottom Row
pl: Główny i dolny rząd

en: Make Name Field Required
pl: Ustaw pole Nazwa jako wymagane

en: Make the shopping experience better for your visitors! Add features such as Product Quick View, Wishlist functionality and a Floating Add to Cart button. Customize the single product gallery/slider and the layout.
pl: Usprawnij zakupy dla odwiedzających! Dodaj funkcje takie jak Szybki podgląd produktu, funkcjonalność Listy życzeń i pływający przycisk Dodaj do Koszyka. Dostosuj galerię pojedynczego produktu / suwak i układ.

en: Manage your menus in the %1$sMenus screen%2$s.
pl: Zarządzaj pozycjami menu na %1$sekranie menu%2$s.

en: Maximum Width
pl: Maksymalna szerokość

en: Media Object
pl: Obiekt medialny

en: Medium
pl: Średni

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
pl: Pominięto pozycja menu z powodu nieprawidłowej uproszczonej nazwy: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
pl: Element menu został pominięty ze względu na brak uproszczonej nazwy

en: Mobile
pl: Urządzenie przenośne

en: Mobile:
pl: Telefon komórkowy:

en: Modal Backdrop
pl: Tło okna modalnego

en: Modal Background
pl: Tło okna modalnego

en: Modal Options
pl: Opcje okna modalnego

en: Modal Shadow
pl: Cień okna modalnego

en: Modified Date
pl: Data modyfikacji

en: Module Title
pl: Tytuł modułu

en: Module Title Color
pl: Kolor tytułu modułu

en: Module Title Font
pl: Czcionka tytułu modułu

en: Module Title Icon Source
pl: Tytuł modułu Ikona Źródło

en: Module Title Tag
pl: Tag tytułu modułu

en: More info about review entity and how to choose the right one can be found %1$shere%2$s.
pl: Więcej informacji na temat podmiotu recenzującego i tego, jak wybrać właściwy, znajdziesz %1$stutaj%2$s.

en: Movie
pl: Film

en: Multiple comments
pl: Wiele komentarzy

en: Music Playlist
pl: Lista odtwarzania muzyki

en: Music Recording
pl: Nagrywanie muzyki

en: My Account
pl: Moje konto

en: Name
pl: Nazwa

en: Name Field
pl: pole nazwy

en: Name Label
pl: Etykieta nazwy

en: New Category Name
pl: Nazwa nowej kategorii

en: Newsletter
pl: Biuletyn

en: Newsletter Updates
pl: Aktualizacje newslettera

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: No comments
pl: Brak komentarzy

en: No demo data found.
pl: Nie znaleziono danych demonstracyjnych.

en: No demo name provided.
pl: Nie podano nazwy wersji demonstracyjnej.

en: No demo to install
pl: Brak wersji demonstracyjnej do zainstalowania

en: No pages to assign.
pl: Brak stron do przypisania.

en: No plugins to install.
pl: Nie musisz instalować żadnych wtyczek.

en: No widgets to install.
pl: Nie musisz instalować żadnych widżetów.

en: None
pl: Brak

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Not found in Trash
pl: Niczego nie znaleziono w koszu

en: Official
pl: Oficjalne

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: On Sale
pl: W promocji

en: One comment
pl: Jeden komentarz

en: One day
pl: Dzień

en: One hour
pl: Godzina

en: One month
pl: Miesiąc

en: One week
pl: Tydzień

en: One year
pl: Rok

en: Only Bottom Row
pl: Tylko dolny rząd

en: Only Main Row
pl: Tylko główny rząd

en: Only Top Row
pl: Tylko górny rząd

en: Open Custom Link
pl: Otwórz własny odnośnik

en: Open Link In New Tab
pl: Otwórz odnośniki w nowej zakładce

en: Open Login Modal
pl: Otwórz okno dialogowe logowania

en: Open WooCommerce Account Page
pl: Otwórz stronę konta WooCommerce

en: Open in new tab
pl: Otwórz w nowej karcie

en: Open link in new tab
pl: Otwórz odnośnik w nowej karcie

en: Open links in new tab
pl: Otwórz odnośniki w nowej zakładce

en: OpenGraph Meta Data
pl: Dane meta OpenGraph

en: Opening hours:
pl: Godziny otwarcia:

en: Organization
pl: Organizacja

en: Out of Stock
pl: Brak w magazynie

en: Outline
pl: Kontur

en: Overall Score
pl: Ogólny wynik

en: Overll Score Background
pl: Tło wyniku ogólnego

en: Overll Score Text
pl: Tekst wyniku ogólnego

en: Page
pl: Strona

en: Page ID
pl: Identyfikator strony

en: Pages
pl: Strony

en: Parent Category
pl: Kategoria nadrzędna

en: Parent Category:
pl: Kategoria nadrzędna:

en: Parent Product Review
pl: Opinia o produkcie nadrzędnym

en: Password
pl: Hasło

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone:
pl: Telefon:

en: Placeholder Text
pl: Tekst zastępczy

en: Please accept the Privacy Policy in order to comment.
pl: Aby móc komentować, zaakceptuj Politykę prywatności.

en: Please enter a stronger password.
pl: Proszę wpisać silniejsze hasło.

en: Please enter a valid URL.
pl: Wprowadź prawidłowy adres URL.

en: Please enter a valid credit card number.
pl: Wprowadź prawidłowy numer karty kredytowej.

en: Please enter a valid date (ISO).
pl: Wprowadź prawidłową datę (ISO).

en: Please enter a valid date.
pl: Wprowadź prawidłową datę.

en: Please enter a valid email address.
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

en: Please enter a valid number.
pl: Wprowadź prawidłowy numer.

en: Please enter a value between {0} and {1} characters long.
pl: Wprowadź wartość o długości od {0} do {1} znaków.

en: Please enter a value between {0} and {1}.
pl: Wpisz wartość z przedziału od {0} do {1}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
pl: Wprowadź wartość większą lub równą {0}.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
pl: Wpisz wartość mniejszą lub równą {0}.

en: Please enter at least {0} characters.
pl: Wprowadź co najmniej {0} znaków.

en: Please enter no more than {0} characters.
pl: Wprowadź nie więcej niż {0} znaków.

en: Please enter only digits.
pl: Wprowadź tylko cyfry.

en: Please enter the same value again.
pl: Wprowadź ponownie tę samą wartość.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
pl: Wprowadź nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy wiadomość z instrukcjami dotyczącymi resetowania hasła.

en: Please fix this field.
pl: Popraw to pole.

en: Please note that some of this information (price, sku, brand) won't be displayed on the front-end. It is solely used for Google's Schema.org markup.
pl: Należy pamiętać, że niektóre z tych informacji (cena, sku, marka) nie będą wyświetlane na stronie głównej. Są używane wyłącznie do znaczników Google Schema.org.

en: Post Archives
pl: Archiwum wpisów

en: Post Categories
pl: Kategorie wpisu

en: Post ID
pl: Identyfikator wpisu

en: Post Tags
pl: Tagi wpisu

en: Post Type
pl: Typ treści

en: Post with Author ID
pl: Post z identyfikatorem autora

en: Post with Taxonomy ID
pl: W[is z identyfikatorem taksonomii

en: Posts
pl: Wpisy

en: Posts - Layout 1
pl: Posty - układ 1

en: Posts - Layout 2
pl: Posty - układ 2

en: Posts - Layout 3
pl: Posty - układ 3

en: Posts - Layout 4
pl: Posty - układ 4

en: Posts - Layout 5
pl: Wpisy - układ 5

en: Posts Filter
pl: Filtr postów

en: Posts ID
pl: Identyfikator wpisu

en: Posts Title Font
pl: Krój pisma tytułu wpisów

en: Posts Title Font Color
pl: Kolor tekstu tytułu wpisów

en: Present additional information about your products by adding new custom tabs to the product information section.
pl: Prezentuj dodatkowe informacje o swoich produktach, dodając nowe niestandardowe karty do sekcji informacji o produkcie.

en: Preview the available products and let your users make quick and informative decisions about their purchase.
pl: Wyświetlaj podgląd dostępnych produktów i pozwól użytkownikom podejmować szybkie decyzje dotyczące zakupu.

en: Privacy Policy Page
pl: Strona polityki prywatności

en: Product
pl: Produkt

en: Product Archives
pl: Archiwa produktów

en: Product Attributes
pl: Atrybuty produktu

en: Product Brand
pl: Marka produktu

en: Product Brands
pl: Marki produktów

en: Product Categories
pl: Kategorie produktów

en: Product ID
pl: Identyfikator produktu.

en: Product Price
pl: Cena produktu

en: Product Review
pl: Opinia o produkcie

en: Product Reviews
pl: Recenzje produktów

en: Product SKU
pl: SKU produktu

en: Product Share Box
pl: Skrzynka udostępniania produktu

en: Product Tags
pl: Tagi produktu

en: Product Waitlist
pl: Lista oczekujących produktów

en: Product specs
pl: Specyfikacje produktu

en: Product with Taxonomy ID
pl: Produkt z identyfikatorem taksonomii

en: Products
pl: Produkty

en: Products Status
pl: Status produktów

en: Profile
pl: Profil

en: Profile Page
pl: Strona profilowa

en: Pros
pl: Plusy

en: Published Date
pl: Data publikacji

en: Quick View
pl: Szybki podgląd

en: Range Date/Time
pl: Zakres Data/godzina

en: Rating
pl: Ocena

en: Read More
pl: Dowiedz się więcej

en: Read More Button
pl: Przycisk czytaj więcej

en: Read More Button Label
pl: Etykieta przycisku czytaj więcej

en: Read Time
pl: Czas czytania

en: Recurring Days
pl: Powtarzające się dni

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Register For This Site
pl: Zarejestruj się w witrynie

en: Registration Form
pl: Formularz rejestracyjny

en: Registration complete. Please check your email, then visit the %1$slogin page%2$s.
pl: Rejestracja zakończona. Sprawdź pocztę e-mail, a następnie odwiedź %1$sstronę logowania%2$s.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
pl: Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane na podany adres e-mail.

en: Remember Me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
pl: Pamiętaj, aby zaktualizować hasła i uprawnienia dla importowanych użytkowników.

en: Remote file is incorrect size
pl: Zewnętrzny plik posiada nieodpowiedni rozmiar

en: Remote file is too large, limit is %s
pl: Zdalny plik jest zbyt duży, limit wynosi %s

en: Remote server did not respond
pl: Zdalny serwer nie odpowiada

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
pl: Serwer zdalny zwrócił odpowiedź o błędzie %1$d %2$s

en: Replace Blocksy's branding with your own. Easily hide licensing info and other sections of the theme and companion plugin from your clients and make your final product look more professional.
pl: Zastąp branding Blocksy swoim własnym. Z łatwością ukryj informacje licencyjne i inne sekcje motywu i wtyczki towarzyszącej przed klientami i spraw, aby Twój produkt końcowy wyglądał bardziej profesjonalnie.

en: Replace the standard product gallery with additional layouts which can showcase the photos as a grid or even a slider.
pl: Zastąp standardową galerię produktów dodatkowymi układami, które mogą prezentować zdjęcia w formie siatki lub nawet suwaka.

en: Request Cookie
pl: Poproś o plik cookie

en: Request Referer
pl: Odsyłacz żądania

en: Request URL
pl: Adres URL żądania

en: Requests
pl: Żądania

en: Review Entity
pl: Przejrzyj opinię

en: Review Summary
pl: Podsumowanie opinii

en: Right
pl: Do prawej

en: Rounded
pl: Zaokrąglone

en: SVG files cannot contain PHP code.
pl: Pliki SVG nie mogą zawierać kodu PHP.

en: Scores
pl: Wyniki

en: Scores Box Width
pl: Szerokość pola wyników

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Category
pl: Szukaj kategorii

en: Search Product Review
pl: Wyszukaj recenzję produktu

en: Search Results for %1$s
pl: Wyniki wyszukiwania dla %1$s

en: Search Through Criteria
pl: Wyszukiwanie według kryteriów

en: Search Through Taxonomies
pl: Wyszukiwanie poprzez taksonomie

en: Search by SKU
pl: Szukaj SKU

en: Search through taxonomies from selected custom post types.
pl: Przeszukuj taksonomie z wybranych własnych typów treści.

en: Select Category
pl: Wybierz kategorię

en: Select Content Block
pl: Wybierz blok zawartości

en: Select Image
pl: Wybierz obrazek

en: Select Menu
pl: Wybierz menu

en: Select menu...
pl: Wybierz menu...

en: Separate posts ID by comma. How to find the %1$spost ID%2$s.
pl: Oddziel identyfikatory wpisów przecinkami. Jak znaleźć identyfikator %1$swpisu%2$s.

en: Serve your chosen Google Fonts from your own web server. This will increase the loading speed and makes sure your website complies with the privacy regulations.
pl: Serwuj wybrane czcionki Google Fonts z własnego serwera internetowego. Zwiększy to szybkość ładowania i upewni się, że Twoja witryna jest zgodna z przepisami dotyczącymi prywatności.

en: Set links to nofollow
pl: Ustaw odnośniki na nofollow

en: Shadow
pl: Cień

en: Shape Fill Type
pl: Rodzaj wypełnienia kształtu

en: Shop Home
pl: Strona główna sklepu

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: Show Product Price
pl: Pokaż cenę produktu

en: Show Taxonomy
pl: Pokaż taksonomię

en: Show a dynamic confirmation popup with product recommendations whenever items are added to the cart.
pl: Wyświetlaj dynamiczne wyskakujące okienko potwierdzenia z rekomendacjami produktów za każdym razem, gdy produkty są dodawane do koszyka.

en: Show a size chart guide so that your visitors can pick the right size for them when ordering a product.
pl: Pokaż tabelę rozmiarów, aby odwiedzający mogli wybrać odpowiedni rozmiar podczas zamawiania produktu.

en: Show the remaining stock of a product to create a sense of urgency and encourage your visitors to make a purchase.
pl: Pokaż pozostały zapas produktu, aby stworzyć poczucie pilności i zachęcić twoich odwiedzających do dokonania zakupu.

en: Sign Up
pl: Zarejestruj się

en: Simple
pl: Proste

en: Single Page
pl: Pojedyncza strona

en: Single Post
pl: Pojedynczy wpis

en: Single Product
pl: Pojedynczy produkt

en: Single Product ID
pl: Identyfikator pojedynczego produktu

en: Single Product with Taxonomy ID
pl: Pojedynczy produkt z identyfikatorem taksonomii

en: Six months
pl: Sześć miesięcy

en: Size Guide
pl: Przewodnik po rozmiarach

en: Slide Down
pl: Wjazd na dół

en: Small
pl: Mały

en: Social Channels
pl: Kanały społecznościowe

en: Social Icons
pl: Ikony mediów społecznościowych

en: Solid
pl: Jednolite

en: Sorry, there has been an error.
pl: Niestety wystąpił błąd.

en: Sorry, you don't have permission to erase content.
pl: Niestety, nie masz uprawnień do usuwania zawartości.

en: Sorry, you don't have permission to finish the installation.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do zakończenia instalacji.

en: Sorry, you don't have permission to install child themes.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do instalowania motywów potomnych.

en: Sorry, you don't have permission to install content.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do instalowania zawartości.

en: Sorry, you don't have permission to install options.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do instalowania opcji.

en: Sorry, you don't have permission to install plugins.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do instalowania wtyczek.

en: Sorry, you don't have permission to install widgets.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do instalowania widżetów.

en: Sorry, you don't have permission to uninstall plugins.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do odinstalowywania wtyczek.

en: Source
pl: Źródło

en: Specific
pl: Szczegółowy

en: Specs
pl: Szczegóły

en: Sponsored Attribute
pl: Atrybut sponsorowany

en: Square
pl: Kwadrat

en: Stacked
pl: Ułożone

en: Star Rating Color
pl: Kolor oceny gwiazdek

en: Sticky Functionality
pl: Funkcjonalność "Przypięty"

en: Sticky State
pl: Stan "Przypięty"

en: Stock Scarcity
pl: Brak towaru

en: Submit
pl: Wyślij

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Subscribe Form
pl: Formularz subskrypcji

en: Suggested Products
pl: Sugerowane produkty

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Taxonomies - Layout 1
pl: Taksonomie - układ 1

en: Taxonomies - Layout 2
pl: Taksonomie - układ 2

en: Taxonomies - Layout 3
pl: Taksonomie - układ 3

en: Taxonomies - Layout 4
pl: Taksonomie - układ 4

en: Taxonomies - Layout 5
pl: Taksonomie -układ 5

en: Taxonomies Button Color
pl: Kolor przycisku taksonomii

en: Taxonomies Font Color
pl: Kolor czcionki taksonomii

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Taxonomy Children
pl: Taksonomia Dzieci

en: Taxonomy Customisations
pl: Dostosowywanie taksonomii

en: Taxonomy Filter
pl: Filtr taksonomii

en: Taxonomy Font
pl: Czcionka taksonomii

en: Taxonomy Font Color
pl: Kolor czcionki taksonomii

en: Taxonomy ID
pl: Identyfikator taksonomii

en: Taxonomy Source
pl: Źródło taksonomii

en: Taxonomy Style
pl: Styl taksonomii

en: Terms accent color
pl: Kolor akcentujący warunki

en: Text
pl: Tekst

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Initial
pl: Tekst Początkowy

en: Thank you for subscribing to our newsletter!
pl: Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
pl: Nie można znaleźć pliku eksportu w <code>%s</code>. Prawdopodobnie było to spowodowane problemem z uprawnieniami.

en: The strategy of outputting the dynamic CSS. File - all the CSS code will be placed in a static file, otherwise it will be placed inline in head.
pl: Strategia tworzenia dynamicznego CSS. Plik - cały kod CSS zostanie umieszczony w pliku statycznym, w przeciwnym razie zostanie umieszczony w nagłówku.

en: There was an error when reading this WXR file
pl: Wystąpił błąd podczas odczytywania pliku WXR

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
pl: Plik WXR (wersja %s) może nie być wspierany przez używaną wersję importera. Proszę rozważyć aktualizację wtyczki.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
pl: To nie wygląda na plik WXR, lub brakuje lub jest nieprawidłowy numer wersji

en: This extension lets you easily create an affiliate marketing type of website by giving you options to create a personalized product review and use your affiliate links to direct your readers to the purchase page.
pl: Rozszerzenie umożliwia łatwe tworzenie witryny typu marketing afiliacyjny, oferując opcje tworzenia spersonalizowanej recenzji produktu i korzystania z linków afiliacyjnych, aby skierować czytelników na stronę zakupu.

en: This field is required
pl: To pole jest wymagane

en: This file does not appear to be a valid SVG file.
pl: Ten plik prawdopodobnie nie jest prawidłowym plikiem SVG.

en: This plugin is the companion for the Blocksy theme, it runs and adds its enhacements only if the Blocksy theme is installed and active.
pl: Ta wtyczka jest zależna od motywu Blocksy, działa i dodaje swoje ulepszenia tylko wtedy, gdy motyw Blocksy jest zainstalowany i aktywny.

en: This text will appear under each comment form and subscribe form.
pl: Ten tekst pojawi się pod każdym formularzem komentarza i formularzem subskrypcji.

en: Three months
pl: Trzy miesiące

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Color
pl: Kolor tytułu

en: To make it simpler for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site, such as your primary administrator account.
pl: Aby ułatwić edytowanie i zapisywanie zaimportowanej treści, możesz ponownie przypisać autora zaimportowanego elementu istniejącemu użytkownikowi tej witryny, na przykład dla swojego głównego konta administratora.

en: Tooltip
pl: Podpowiedź

en: Top & Main Row
pl: Górny i główny rząd

en: Top Offset
pl: Odstęp od góry

en: Top Offset (Sticky State)
pl: Odsunięcie górne (stan przypięty)

en: Top Rated
pl: Najwyżej oceniane

en: Transparent Functionality
pl: Funkcjonalność przezroczystości

en: Transparent State
pl: Stan przezroczysty

en: Trending Block Display Conditions
pl: Trendy w warunkach wyświetlania bloków

en: Trending From
pl: Trendy z

en: Trending Posts
pl: Najpopularniejsze wpisy

en: Trending now
pl: Popularne

en: Tutor LMS Dashboard
pl: Pulpit nawigacyjny Tutor LMS

en: Type 1
pl: Typ 1

en: Type 2
pl: Typ 2

en: Type 3
pl: Typ 3

en: Type 4
pl: Typ 4

en: Type 5
pl: Typ 5

en: Type 6
pl: Typ 6

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Update Category
pl: Zaktualizuj kategorię

en: Update Product Review
pl: Zaktualizuj recenzję produktu

en: Upload an unlimited number of custom fonts or variable fonts and use them throughout Blocksy and your favorite page builder.
pl: Prześlij nieograniczoną liczbę niestandardowych czcionek lub zmiennych czcionek i używaj ich w Blocksy i swoim ulubionym kreatorze stron.

en: User
pl: Użytkownik

en: User Auth
pl: Autoryzacja użytkownika

en: User Avatar
pl: Awatar użytkownika

en: User Info
pl: Informacja o użytkowniku

en: User Logged In
pl: Użytkownik zalogował się

en: User Logged Out
pl: Użytkownik wylogował się

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: User Source
pl: Źródło użytkownika

en: User Visibility
pl: Widoczność użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username or Email Address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Variation Swatches
pl: Próbki wariantów

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie w pionie

en: View Product Review
pl: Wyświetl recenzję produktu

en: View Profile
pl: Zobacz profil

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Waitlist
pl: Lista oczekujących

en: We detected that you are using an outdated version of %s.
pl: Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej wersji %s.

en: We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
pl: Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej strony.

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Website:
pl: Witryna internetowa:

en: Wishlist
pl: Lista życzeń

en: WooCommerce Account
pl: Konto WooCommerce

en: WooCommerce Archive Item with Taxonomy ID
pl: Pozycja archiwum WooCommerce z identyfikatorem taksonomii

en: Work Hours
pl: Godziny pracy

en: X (Twitter) Username
pl: Nazwa użytkownika X (Twitter)

en: You can add here some arbitrary HTML code.
pl: Możesz dodać tutaj dowolny kod HTML.

en: You can configure social URLs in %s.
pl: Możesz skonfigurować adresy URL do mediów społecznościowych w %s.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Brak uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: Your PHP installation doesn't have support for XML. Please install the <i>xml</i> or <i>simplexml</i> PHP extension in order to be able to install starter sites. You might need to contact your hosting provider to assist you in doing so.
pl: Twoja instalacja PHP nie obsługuje XML. Zainstaluj rozszerzenie PHP <i>xml</i> lub <i>simplexml</i>, aby móc instalować witryny startowe. Może być konieczne skontaktowanie się z dostawcą usług hostingowych, aby uzyskać pomoc.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
pl: Twoje konto zostało pomyślnie utworzone, a hasło zostało wysłane na podany adres e-mail. Odwiedź %1$sstronę logowania%2$s.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
pl: Twoje konto zostało pomyślnie utworzone. Dane logowania zostały wysłane na podany adres e-mail. Odwiedź %1$sstronę logowania%2$s.

en: Your email
pl: Twój adres e-mail

en: Your email *
pl: Twój adres e-mail *

en: Your name
pl: Twoje imię i nazwisko

en: Zero size file downloaded
pl: Pobrano pusty plik

en: as a new user:
pl: jako nowy użytkownik:

en: assign posts to an existing user:
pl: przypisz wpisy do istniejącego użytkownika:

en: bbPress Dashboard
pl: pulpit nawigacyjny bbPress

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a post, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
pl: Zawiera elementy blokowe używane do wyświetlenia wpisu takie jak tytuł, data, obrazek wyróżniający, treść, zajawka i pozostałe.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a taxonomy, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
pl: Zawiera elementy blokowe używane do renderowania taksonomii, takie jak tytuł, data, obrazek wyróżniający, treść lub fragment i inne.

[ctx: block title]
en: Post Template
pl: Szablon wpisu

[ctx: block title]
en: Tax Template
pl: Szablon podatkowy

en: or assign posts to an existing user:
pl: lub przypisz wpisy do istniejącego użytkownika:

en: or create new user with login name:
pl: lub stwórz nowego użytkownika z następującą nazwą:

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
pl: Hasła się różnią

[ctx: password strength]
en: Medium
pl: Średnie

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
pl: Nieznana siła hasła

[ctx: password strength]
en: Strong
pl: Silne

[ctx: password strength]
en: Very weak
pl: Bardzo słabe

[ctx: password strength]
en: Weak
pl: Słabe
