Themes - Blocksy - en to pl translation catalogue (1005 entries)

note: Description of the theme
en: Blocksy is a fast, modern WordPress theme with advanced WooCommerce support and full compatibility with the block editor.
pl: Blocksy to szybki, nowoczesny motyw WordPress z zaawansowaną obsługą WooCommerce i pełną kompatybilnością z edytorem bloków.

en: Portfolio Single
pl: Pojedyncze Portfolio

en: Portfolio Actions Font Color
pl: Kolor kroju pisma akcji Portfolio

en: Portfolio Actions Font
pl: Krój pisma akcji Portfolio

en: Portfolio Structure
pl: Struktura Portfolio

en: Portfolio Archive
pl: Archiwum Portfolio

en: Visual Portfolio Single
pl: Pojedyncze Portfolio wizualne

en: Visual Portfolio Archive
pl: Archiwum Portfolio wizualnego

en: Visual Portfolio
pl: Portfolio wizualne

en: Shows the “No comments” text when a post has no comments.
pl: Wyświetla tekst „Brak komentarzy”, gdy wpis nie ma żadnych komentarzy.

en: Show if empty
pl: Pokaż, jeśli puste

note: translators: text for no reviews
en: No Reviews
pl: Brak recenzji

en: Event Actions Font Color
pl: Kolor kroju pisma akcji zdarzenia

en: Event Actions Font
pl: Krój pisma akcji wydarzenia

en: Event Archive
pl: Archiwum wydarzeń

en: This option will automatically expand the current menu item and its sub-menu items.
pl: Ta opcja spowoduje automatyczne rozwinięcie bieżącej pozycji menu i jej podpozycji.

en: Auto Expand Current Item
pl: Automatycznie rozwiń bieżącą pozycję

en: Logo Inline SVG File
pl: Plik SVG z logo w tekście

en: Logo Image Link
pl: Odnośnik obrazka logo

en: Site Title Link
pl: Odnośnik tytułu witryny

en: Row Border Radius
pl: Promień obramowania wiersza

en: Row Padding
pl: Dopełnienie wiersza

en: Button Height
pl: Wysokość przycisku

en: Save my name and email in this browser for the next time I comment.
pl: Zapisz moje imię i adres e-mail w tej przeglądarce, gdy następnym razem będę komentować.

en: Custom Attribute
pl: Własny atrybut

en: Stock Information
pl: Informacje o zapasach

en: Text Font Color
pl: Kolor kroju pisma tekstu

en: Average Rating
pl: Średnia ocen

en: Reviews Count
pl: Liczba recenzji

en: Event Single
pl: Zdarzenie pojedyncze

en: Events Calendar Archive
pl: Archiwum kalendarza wydarzeń

en: Blocksy - Call to Action
pl: Blocksy - wezwanie do działania

en: Blocksy - Pricing Plan
pl: Blocksy - plan cenowy

en: Blocksy - Testimonial
pl: Blocksy - opinia

en: Blocksy - Team Members
pl: Blocksy - członkowie zespołu

en: Blocksy - Text Cards
pl: Blocksy - karty tekstowe

en: Blocksy - Pricing Table
pl: Blocksy - tabela cenowa

en: Blocksy - Hero Section
pl: Blocksy - sekcja bohaterów

en: Panel Border Radius
pl: Zaokrąglenie obramowania panelu

en: Panel Offset
pl: Przesunięcie panelu

en: Blocksy Variation Images
pl: Obrazki wariantowe Blocksy

en: Unable to use image "%s".
pl: Nie można użyć obrazku "%s".

en: Not able to attach "%s".
pl: Nie można dołączyć "%s".

en: Blocksy Custom Data
pl: Dane własne Blocksy

en: Icon Visibility
pl: Widoczność ikonki

en: Separator Icon
pl: Ikonka separatora

en: Separator Icon Source
pl: Źródło ikonki separatora

en: Search modal
pl: Szukaj modalnie

en: Offcanvas modal
pl: Tryb modalny Offcanvas

en: Hide Empty Cart
pl: Ukryj pusty koszyk

en: Featured Image Shadow
pl: Cień obrazka wyróżniającego

en: Form Fields
pl: Pola formularza

note: translators: %s is the product name
en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
pl: &ldquo;%s&rdquo; został usunięty z twojego koszyka

en: Button Background
pl: Tło przycisku

en: Meta Button Font Color
pl: Kolor kroju pisma przycisku Meta

en: Taxonomy Source
pl: Źródło taksonomii

en: Reasons to Buy
pl: Powody, dla których warto kupić

en: Tooltip
pl: Podpowiedź

en: Failed to Copy
pl: Kopiowanie nie powiodło się

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Share on %s
pl: Udostępnij na %s

en: Copy to Clipboard
pl: Skopiuj do schowka

en: Event Structure
pl: Struktura wydarzenia

en: Backdrop Blur
pl: Rozmycie tła

en: Threads
pl: Wątki

en: Align all buttons on the same line, when positioned as the last element.
pl: Wyrównaj wszystkie przyciski w tej samej linii, gdy są umieszczone jako ostatni element.

en: Equal Alignment
pl: Wyrównaj wszystkie przyciski w tej samej linii

en: The %s block is moved to the Blocksy Companion plugin. Please install this plugin to get access to the block.
pl: Blok %s został przeniesiony do wtyczki Blocksy Companion. Zainstaluj ją, aby uzyskać dostęp do bloku.

en: Order Review Padding
pl: Dopełnienie przeglądu zamówienia

en: Order Review Border Radius
pl: Promień obramowania przeglądu zamówień

en: Order Review Border
pl: Obramowanie przeglądu zamówień

en: Cart Totals Padding
pl: Dopełnienie podsumowania koszyka

en: Cart Totals Border Radius
pl: Promień obramowania podsumowania koszyka

en: Cart Totals Border
pl: Obramowanie podsumowania koszyka

en: Right Column
pl: Prawa kolumna

en: Left Column
pl: Lewa kolumna

en: Module Title Color
pl: Kolor tytułu modułu

en: Search through taxonomies from selected custom post types.
pl: Przeszukuj taksonomie z wybranych własnych typów treści.

en: Search Through Taxonomies
pl: Wyszukiwanie poprzez taksonomie

en: Spacing
pl: Odstęp

en: Gallery Thumbnails
pl: Miniaturki galerii

en: Container Border
pl: Obramowanie kontenera

en: Automatically hide "Add to cart" button after adding the product to cart.
pl: Automatycznie ukryj przycisk "Dodaj do koszyka" po dodaniu produktu do koszyka.

en: Auto Hide
pl: Automatyczne ukrywanie

en: Heading Tag
pl: Tag nagłówka

en:  and
pl:  i

en: Link To Post
pl: Odnośnik do wpisu

en: Submenu Dots
pl: Kropki podmenu

en: Secondary Label Text Color
pl: Kolor tekstu etykiety dodatkowej

en: Secondary Label Text Font
pl: Krój pisma etykiety dodatkowej

en: Label Text Color
pl: Kolor tekstu etykiety

en: Label Text Font
pl: Krój pisma etykiety

en: Hurry Up!
pl: Pospiesz się!

en: Secondary Label
pl: Etykieta dodatkowa

en: Indicator Color
pl: Kolor wskaźnika

en: Items Inner Spacing
pl: Wewnętrzne odstępy między elementami

en: Archive Label
pl: Etykieta archiwum

en: Advanced Search
pl: Wyszukiwanie zaawansowane

en: Dynamic Data
pl: Dane dynamiczne

en: About Me
pl: O mnie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Advanced Posts
pl: Zaawansowane posty

en: Search in category
pl: Szukaj w kategorii

en: Heading Color
pl: Kolor nagłówka

en: Panel Heading
pl: Nagłówek panelu

en: Inline SVG File
pl: Wbudowany plik SVG

en: Create Popup
pl: Utwórz wyskakujące okienko

en: Container Border Radius
pl: Zaokrąglenie kontenera

en: Container Bottom Offset
pl: Przesunięcie dna kontenera

en: Description Heading
pl: Opis Nagłówka

en: Close Adjacent Tabs
pl: Zamknij sąsiadujące karty

en: First Tab Expanded
pl: Pierwsza karta rozwinięta

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Items
pl: Elementy

en: Payment Methods
pl: Metody płatności

en: Item Label
pl: Etykieta elementu

en: Discover
pl: Odkryj

en: Image size used for the gallery thumbnails on single product pages.
pl: Rozmiar obrazu używany dla miniatur galerii na stronach pojedynczych produktów.

en: Payment Methods Icons Color
pl: Kolor ikon metod płatności

en: Price Font Color
pl: Rozmiar czcionki ceny

en: Sticky Container
pl: Kontener przyklejony

en: Badge Label
pl: Etykieta odznaki

en: Show Sale Badge
pl: Pokaż plakietkę sprzedaży

en: Product Badges
pl: Identyfikatory produktów

en: Rows Gap
pl: Odstępy pomiędzy wierszami

en: Columns Gap
pl: Odstępy pomiędzy kolumnami

en: Add to Cart and Price
pl: Dodaj do koszyka i wyceń

en: Product Image
pl: Zdjęcie produktu

en: Products Sorting
pl: Sortowanie produktów

en: Results Count
pl: Liczba wyników

en: Posts Meta Font
pl: Czcionka meta postów

en: Posts Title Font
pl: Czcionka tytułu wpisu

en: Module Title Font
pl: Czcionka tytułu modułu

en: Posts Listing
pl: Lista postów

en: Button Type
pl: Typ przycisku

en: Adjusts horizontal spacing between main content area and edges of the screen.
pl: Dostosowuje poziome odstępy między głównym obszarem zawartości a krawędziami ekranu.

en: Content Edge Spacing
pl: Odstępy między krawędziami zawartości

en: Adjusts vertical spacing between main content area and header/footer.
pl: Dostosowuje pionowe odstępy między głównym obszarem treści a nagłówkiem/stopką.

en: Shop Page in Breadcrumbs
pl: Strona sklepu w menu nawigacyjnym "okruszkach"

en: Blog Page in Breadcrumbs
pl: Strona bloga w okruszkach (menu nawigacyjnym)

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
pl: Wzorce zawierające przyciski i wezwanie do działania.

en: WooCommerce Archive Thumbnail
pl: Miniaturka archiwum WooCommerce

en: WooCommerce Gallery Thumbnail
pl: Miniaturka galerii WooCommerce

en: WooCommerce Thumbnail
pl: Miniaturka WooCommerce

en: Extra Features
pl: Dodatkowe funkcje

en: Money Back Guarantee
pl: Gwarancja zwrotu pieniędzy

en: Worldwide Shipping
pl: Wysyłka na cały świat

en: Satisfaction Guarantee
pl: Satysfakcja gwarantowana

en: Secure Payments
pl: Bezpieczne płatności

en: Premium Quality
pl: Najwyższa jakość

en: Guaranteed Safe Checkout
pl: Gwarantowana bezpieczna płatność

en: Bottom Spacing
pl: Odstęp dolny

en: Buttons Type
pl: Typ przycisków

en: Additional Actions
pl: Dodatkowe działania

en: SOLD OUT
pl: WYPRZEDANE

en: SALE
pl: WYPRZEDAŻ

note: translators: 1: the search query
en: Search Results for %1$s
pl: Wyniki wyszukiwania dla %1$s

en: Close search modal
pl: Zamknij okno wyszukiwania

en: Select Category
pl: Wybierz kategorię

en: Live Results Product Status
pl: Status produktu w Wynikach na żywo

en: Enter your email address below to subscribe to our newsletter
pl: Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera

en: Insert ad code here
pl: Wstaw tutaj kod reklamy

en: Advertisement
pl: Reklama

en: In stock
pl: W magazynie

en: Terms accent color
pl: Kolor akcentujący warunki

note: translators: text for no reviews
en: No Comments
pl: Brak komentarzy

en: Mobile:
pl: Telefon komórkowy:

en: Phone:
pl: Telefon:

en: Address:
pl: Adres:

en: Contact Info
pl: Informacje kontaktowe

en: About me
pl: O mnie

en: Singulars
pl: Pojedyncze

en: Archives
pl: Archiwa

en: WooCommerce Categories
pl: Kategorie WooCommerce

en: Greenshift helps you create complex pages and animations without code skills and directly inside core editor.
pl: Greenshift pomoże ci stworzyć złożone strony i animacje bez znajomości kodu i bezpośrednio w edytorze.

en: Events Calendar Archive Structure
pl: Kalendarz wydarzeń Struktura archiwum

en: The Events Calendar
pl: Kalendarz wydarzeń

en: Archive Taxonomy Title
pl: Nazwa taksonomii archiwum

en: Single Page/Post Taxonomy Title
pl: Tytuł taksonomii pojedynczej strony/postu

en: Single Page/Post Title
pl: Tytuł pojedynczej strony/postu

en: Author Archive Link
pl: Link do archiwum autora

en: Input Border Color
pl: Kolor obramowania pola

note: translators: %s is the product name
en: Remove %s from cart
pl: Usuń %s z koszyka

en: Build stunning lightbox galleries, masonry grids, custom grids with no more than a few clicks right from the WordPress dashboard.
pl: Twórz oszałamiające galerie lightbox, siatki masonry i niestandardowe siatki za pomocą zaledwie kilku kliknięć bezpośrednio z kokpitu WordPress.

en: Collapse menu items in to a dropdown if there is no enough room in the row.
pl: Zwiń elementy menu do listy rozwijanej, jeśli w rzędzie nie ma wystarczającej ilości miejsca.

en: Collapse Non Fitting Items
pl: Zwiń niepasujące elementy

note: translators: 1: link to WP admin new post page open 2: link closing.
en: Ready to publish your first post? %1$sGet started here%2$s.
pl: Gotowy do opublikowania swojego pierwszego posta? %1$sZacznij tutaj%2$s.

note: translators: 1: span opening 2: Post title 3: span closing.
en: Edit%1$s "%2$s"%3$s
pl: Edytuj%1$s „%2$s”%3$s

note: translators: 1: span open 2: Name of current post. Only visible to screen readers 3: span closing
en: Continue reading%1$s "%2$s"%3$s
pl: Kontynuuj czytanie%1$s "%2$s"%3$s

en: Set link to sponsored
pl: Ustaw odnośnikowi właściwość, że jest sponsorowany

note: translators: 1: span opening 2: span closing 3: the number of results
en: %1$sSearch Results for%2$s %3$s
pl: %1$sWyniki wyszukiwania dla%2$s %3$s

en: Pullquote
pl: Cytat wyróżniony

en: Quote
pl: Cytat

en: Please note, this option will affect only submenus on 3rd level and below.
pl: Pamiętaj, że opcja będzie miała wpływ tylko na podmenu na 3 poziomie i niżej.

note: translators: placeholder here means the actual URL.
en: Add a custom %saria label%s attribute.
pl: Dodaj własny atrybut %saria label%s.

en: Custom Aria Label
pl: Własna etykieta Aria

en: Live Results
pl: Wyniki na żywo

en: Search for...
pl: Szukaj...

en: Outside
pl: Poza

en: Inside
pl: Wewnątrz

en: Inputs Label Position
pl: Pozycja etykiet

en: Icon Source
pl: Źródło ikonki

en: Author Bio Font Color
pl: Kolor tekstu biografii autora

en: Author Bio Font
pl: Krój pisma biografii autora

en: Author Name Font
pl: Krój pisma nazwy autora

en: This single page is overrided by a custom template, to edit it please access %sthis page%s.
pl: Ta pojedyncza strona jest zastąpiona przez niestandardowy szablon, aby go edytować, przejdź do %stej strony%s.

en: Navigate through posts that are from the same taxonomy.
pl: Nawiguj po wpisach należących do tej samej taksonomii.

en: Navigation Criteria
pl: Kryteria nawigacji

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: Live Results Product Price
pl: Cena produktu w wynikach na żywo

en: Rating Font Color
pl: Kolor tekstu oceny

en: Rating Font
pl: Krój pisma oceny

en: Course Actions Font Color
pl: Kolor tekstu akcji kursu

en: Course Actions Font
pl: Kurs pisma akcji kursu

en: Categories Font Color
pl: Kolor tekstu kategorii

en: Categories Font
pl: Krój pisma kategorii

en: Shop Archive Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający archiwum sklepu

en: Single Product Image
pl: Obrazek pojedynczego produktu

en: Course Single
pl: Pojedynczy kurs

en: Course Archive
pl: Archiwum kursów

en: Above List
pl: Powyżej listy

en: Below List
pl: Poniżej listy

en: Comment Form Position
pl: Pozycja formularza komentarza

en: You got %s result. Please press Tab to select it. | You got %s results. Please press Tab to select one.
pl[0]: Masz %s wynik. Naciśnij "Tab", aby go wybrać.
pl[1]: Masz %s wyniki. Naciśnij "Tab", aby wybrać jeden.
pl[2]: Masz %s wyników. Naciśnij "Tab", aby wybrać jeden.

en: No results
pl: Brak wyników

en: Related Posts Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający powiązanych wpisów

en: Archives Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający archiwum

en: Single Post/Page Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający pojedynczego wpisu/strony

en: Post/Page Title Featured Image
pl: Wyróżniony obrazek tytułu wpisu/strony

en: Enable lazy loading to improve performance.
pl: Włącz leniwe ładowanie, aby poprawić wydajność.

en: Content Area Border
pl: Obrys obszaru treści

en: This archive page is overrided by a custom template, to edit it please access %sthis page%s.
pl: Ta strona archiwum jest zastąpiona niestandardowym szablonem, aby ją edytować, przejdź do %stej strony%s.

en: Copyright &copy; {current_year} - WordPress Theme by {theme_author}
pl: Copyright &copy; {current_year} - Motyw WordPress stworzony przez {theme_author}

en: Thumbnail Border Radius
pl: Promień obramowania miniaturki

en: Badge Shape
pl: Kształt odznaki

[ctx: breadcrumb]
en: Home
pl: Strona główna

en: Render Empty Row
pl: Renderuj pusty wiersz

en: Image Parallax Effect
pl: Efekt paralaksy obrazka

en: Error Messages
pl: Komunikaty o błędach

en: Success Messages
pl: Komunikat powodzenia

en: Info Messages
pl: Wiadomości informacyjne

en: Shopping cart
pl: Koszyk

en: Off Canvas Logo
pl: Logo poza płótnem

en: Separate multiple classes with spaces.
pl: Oddzielaj klasy spacjami.

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: Author Name Font Color
pl: Kolor czcionki nazwy autora

en: Author Name Tag
pl: Tag z nazwą autora

en: System Default
pl: Domyślne ustawienie systemowe

en: Single
pl: Pojedyncze

en: Show Stock Badge
pl: Pokaż etykietę zasobu

en: OUT OF STOCK
pl: Brak w magazynie

en: SALE!
pl: WYPRZEDAŻ!

en: Container Margin
pl: Margines kontenera

en: Dropdown Font
pl: Czcionka rozwijanego menu

en: Items Vertical Spacing
pl: Odstępy między blokami w pionie

en: Dropdown Toggle Shape
pl: Kształt przełącznika listy rozwijanej

en: Dropdown Toggle Icon
pl: Ikona przełącznika listy rozwijanej

en: Top Offset (Sticky State)
pl: Odsunięcie górne (stan przyklejony)

en: Only Arrow
pl: Tylko strzałka

en: Entire Item
pl: Cała witryna

en: Click Area
pl: Kliknij w obszar

en: Choose the interaction mode with the menu dropdown.
pl: Wybierz tryb interakcji za pomocą menu rozwijanego.

en: Click
pl: Kliknij

en: Interaction Type
pl: Typ interakcji

en: Items Border Radius
pl: Promień obramowania elementów

en: Custom Quantity Input
pl: Własne wprowadzanie ilości

en: Collapse dropdown menu
pl: Zwiń rozwijane menu

en: Expand dropdown menu
pl: Rozwiń menu

en: Close drawer
pl: Zamknij edytor

en: Logged Out
pl: Wylogowano

en: Logged In
pl: Zalogowano

en: Video Thumbnail
pl: Miniatura filmu

en: Close Button Type
pl: Typ przycisku zamykania

en: Thumbnail Overlay Color
pl: Kolor nakładki miniatury

en: Lightbox Button Background
pl: Tło przycisku Lightboxa

en: Lightbox Button Icon Color
pl: Kolor ikonki przycisku Lightboxa

en: Shape Border Radius
pl: Promień granicy kształtu

en: Allow the item container to expand and fill in all the available space.
pl: Pozwól elementom kontenera rozwinąć się i wypełnić całą dostępną przestrzeń.

en: Stretch Container
pl: Rozciągnięty kontener

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: A better way to translate your WordPress site and go multilingual, directly from the front-end using a visual translation interface.s.
pl: Lepszy sposób na przetłumaczenie witryny WordPress i przejście na język wielojęzyczny bezpośrednio z interfejsu użytkownika za pomocą interfejsu tłumaczenia wizualnego.

en: Input Font Color
pl: Kolor tekstu pola formularza

en: Card Overlay Color
pl: Kolor nakładki karty

en: Card Min Height
pl: Min. wysokość karty

en: Popup Template
pl: Szablon wyskakującego okienka

en: Link/URL
pl: Odnośnik

en: Open Popup
pl: Otwórz popup

en: Open Link
pl: Otwórz odnośnik

en: Click Behavior
pl: Zachowanie po kliknięciu

en: Random
pl: Losowo

en: Most Commented
pl: Najczęściej komentowane

en: Recent
pl: Ostatnie

en: Sort by
pl: Sortuj według

en: This option will collapse/expand the sub menu items on click/touch.
pl: Ta opcja powoduje zwijanie/rozwijanie elementów menu podrzędnego po kliknięciu/dotknięciu.

en: Interactive Collapse
pl: Interaktywne zwijanie

en: Full Post
pl: Cały wpis

en: Widget Area 6
pl: Obszar widżetu 6

en: Widget Area 5
pl: Obszar widżetu 5

en: Widget Area 4
pl: Obszar widżetu 4

en: Widget Area 3
pl: Obszar widżetu 3

en: Widget Area 2
pl: Obszar widżetu 2

en: Widget Area 1
pl: Obszar widżetu 1

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: This option applies only if the posts or pages are set to Narrow Width structure.
pl: Opcja będzie miała zastosowanie tylko do wpisów i stron, które mają ustawioną wąski wygląd.

en: Adjusts the spacing between the Gutenberg blocks.
pl: Dostosowuje odstępy między blokami Gutenberga.

en: Easily link your social media accounts and display them throughout your website, with the various elements provided in the customizer.
pl: Łatwo połącz swoje konta w mediach społecznościowych i wyświetlaj je w swojej witrynie, korzystając z różnych elementów dostępnych w konfiguratorze.

en: Enable Schema.org markup features for your website. You can disable this option if you use a SEO plugin and let it do the work.
pl: Włącz funkcje znaczników Schema.org w swojej witrynie. Możesz wyłączyć tę opcję, jeśli używasz wtyczki SEO.

en: Set link to nofollow
pl: Ustaw odnośnik na nofollow

en: Link
pl: Odnośnik

en: Links Decoration
pl: Dekoracja odnośników

en: Module Title Alignment
pl: Wyrównanie tytułu modułu

en: Set links to nofollow
pl: Ustaw odnośniki na nofollow

en: Module Visibility
pl: Widoczność modułu

en: Title Visibility
pl: Widoczność tytułu

en: Sticky Gallery
pl: Galeria przypięta

en: Prev/Next Background
pl: Tło "Poprzednia/Następna"

en: Prev/Next Arrow
pl: Strzałka "Poprzednia/Następna"

en: Price Font
pl: Czcionka Ceny

en: Card Border Radius
pl: Promień obramowania karty

en: Add to Cart Button
pl: Przycisk dodaj do koszyka

en: Last Widgets
pl: Ostatnie widżety

en: Last X Widgets
pl: Ostatnie X widżetów

en: Entire Sidebar
pl: Cały pasek boczny

en: Stick Behavior
pl: Zachowanie przypiętego elementu

en: Sticky Top Offset
pl: Górne przesunięcie w stanie przypiętym

en: Number of posts
pl: Liczba wpisów

en: Columns & Posts
pl: Kolumny i wpisy

en: Enable this option if you want to remove WordPress emojis script in order to improve the performance.
pl: Włącz opcję, jeśli mamy usunąć skrypt emoji w celu poprawy wydajności.

en: Disable Emojis Script
pl: Wyłącz skrypt emotikonów

en: Max Width
pl: Maksymalna szerokość

en: JetEngine is a dynamic content plugin that lets you build a complex websites fast and cost-effectively.
pl: JetEngine to wtyczka do dynamicznej zawartości, która pozwala szybko i ekonomicznie budować złożone strony internetowe.

en: Navigation Quick Links
pl: Szybkie łącza nawigacyjne

en: Footer Widget Area
pl: Obszar widżetu stopki

en: Display the quantity input field inside the off-canvas cart panel.
pl: Wyświetl pole wprowadzania ilości w panelu koszyka poza kanwą.

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Image size used for the main image on single product pages.
pl: Rozmiar obrazka używanego jako obrazek główny na stronach pojedynczych produktów.

en: I have read and agree to the website %s
pl: Przeczytałem/am i akceptuję %s

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
pl: Opcjonalnie dodaj tekst do pola akceptacji Regulaminu, który muszą potwierdzić kupujący.

en: Terms and conditions
pl: Regulamin

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our [privacy_policy].
pl: Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do przetwarzania zamówienia, wsparcia w witrynie oraz do innych powodów, opisanych na stronie [privacy_policy].

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
pl: Opcjonalnie dodaj informacje na temat polityki prywatności sklepu, aby wyświetlić go podczas składania zamówienia.

en: Privacy policy
pl: Polityka prywatności

en: Terms And Conditions Page
pl: Strona z regulaminem i warunkami

en: Privacy Policy Page
pl: Strona polityki prywatności

en: Phone Field
pl: Pole telefonu

en: Address Line 2 Field
pl: Drugie pole wiersza adresu

en: Required
pl: Wymagane

en: Optional
pl: Opcjonalnie

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Company Name Field
pl: Pole nazwy firmy

en: Highlight Required Fields
pl: Podświetl wymagane pola

en: Coupon Form
pl: Formularz kuponu

en: Navigation Shadow
pl: Cień nawigacji

en: Navigation Divider Color
pl: Kolor dzielnika nawigacyjnego

en: Navigation Background Color
pl: Kolor tła nawigacji

en: Navigation Text Color
pl: Kolor tekstu nawigacji

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User Avatar
pl: Awatar użytkownika

en: Account Page
pl: Strona konta

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Quantity Input
pl: Wprowadzanie ilości

en: No page set
pl: Nie ustawiono strony

en: View Pro Features
pl: Zobacz funkcje pro

en: Zoom Out
pl: Pomniejsz

en: Zoom In
pl: Powiększ

en: Select Dropdown
pl: Wybierz menu rozwijane

en: Search button
pl: Przycisk wyszukiwania

en: Open links in new tab
pl: Otwórz odnośniki w nowej zakładce

en: Line
pl: Linia

en: Color %s
pl: Kolor %s

en: Search Button Color
pl: Kolor przycisku wyszukiwania

en: Search Icon Color
pl: Kolor ikony wyszukiwania

en: Items Direction
pl: Kierunek elementów

en: Columns Divider
pl: Rozdzielacz kolumn

en: Widgets Spacing
pl: Odstępy widżetów

en: Columns
pl: Kolumny

note: translators: placeholder here means the actual URL.
en: Configure the social links in General ➝ %sSocial Network Accounts%s.
pl: Skonfiguruj odnośniki do mediów społecznościowych w Ogólne ➝ %sKonta mediów społecznościowych%s.

en: Posts Meta Font Color
pl: Kolor tekstu meta wpisów

en: Container Spacing
pl: Odstępy kontenera

en: Active Tab Colors
pl: Kolory aktywnej zakładki

en: Upsell Products Visibility
pl: Widoczność produktów z wyższej półki "Upsell"

en: Related Products Visibility
pl: Widoczność powiązanych produktów

en: Entry Content
pl: Treść wpisu

en: Click this button if you want to reset all settings to their default values.
pl: Kliknij ten przycisk, jeśli chcesz zresetować wszystkie ustawienia do ich wartości domyślnych.

en: Reset Options
pl: Zresetuj ustawienia

en: Manage Options
pl: Zarządzaj opcjami

en: Style
pl: Styl

en: Mobile Sidebar Position
pl: Pozycja mobilnego paska bocznego

en: Sidebar Visibility
pl: Widoczność paska bocznego

note: translators: %s entity of font color
en: %s Font Color
pl: Kolor tekstu %s

note: translators: %s entity of font
en: %s Font
pl: Krój %s

en: Meta Button Background
pl: Tło przycisku meta

en: Meta Button Font
pl: Krój pisma przycisku meta

en: All Headings (H1 - H6)
pl: Wszystkie nagłówki (H1 - H6)

en: Borders
pl: Obramowania

en: Text Selection
pl: Tekst zaznaczenia

en: Links
pl: Odnośniki

en: Base Text
pl: Tekst bazowy

en: Global Color Palette
pl: Globalna paleta kolorów

en: Content Area Style Source
pl: Źródło stylu obszaru zawartości

en: Cart Total Font Color
pl: Kolor tekstu podsumowania koszyka

en: Cart Total Font
pl: Krój pisma podsumowania koszyka

en: Label Font Color
pl: Kolor tekstu etykiety

en: Label Font
pl: Krój pisma etykiety

en: Label Position
pl: Położenie etykiety

en: Breadcrumbs Source
pl: Źródło nawigacji okruszkowej

en: Type 6
pl: Typ 6

en: Live Results Images
pl: Obrazki wyników na żywo

en: Placeholder Text
pl: Tekst zastępczy

en: Page %s
pl: Strona %s

en: Zoom Effect
pl: Efekt powiększenia

en: Columns Spacing
pl: Odstępy kolumn

en: Product Gallery
pl: Galeria Produktu

en: Disable %s %s
pl: Wyłącz %s %s

en: Container Padding
pl: Odstępy w obszarze treści

en: Active Tab Border
pl: Aktywne obramowanie zakładki

en: Product Tabs
pl: Zakładki produktu

en: Products Font Color
pl: Kolor tekstu produktów

en: Panel Heading Font Color
pl: Kolor tekstu nagłówka panelu

en: Subtotal Font Color
pl: Kolor tekstu podsumowania

en: Panel Backdrop
pl: Tło panelu

en: View Cart Button
pl: Przycisk zobacz koszyk

en: Add To Cart Button
pl: Przycisk dodaj do koszyka

en: Quantity Arrows Color
pl: Kolor strzałek wybierania ilości

en: Quantity Main Color
pl: Kolor główny wybierania ilości

en: Card Divider
pl: Separator karty

en: Product Page
pl: Strona produktu

en: Archive Page
pl: Strona archiwum

en: Automatically open the cart drawer after a product is added to cart.
pl: Automatycznie otwórz okno koszyka po dodaniu produktu do koszyka.

en: Open Cart Automatically On
pl: Otwórz koszyk automatycznie

en: Left to Right
pl: Z lewej do prawej

en: Center to Sides
pl: Środek do boków

en: Indicator Effect
pl: Efekt wskaźnika

en: Element Visibility
pl: Widoczność elementu

en: Out of stock
pl: Brak w magazynie

en: Posts Count
pl: Liczba wpisów

en: Product Title
pl: Tytuł produktu

en: Out of Stock Badge
pl: Etykieta brak w magazynie

en: Arrows Visibility
pl: Widoczność strzałek

en: Numbers Visibility
pl: Widoczność liczb

en: Container Bottom Spacing
pl: Dolny odstęp kontenera

en: Course Structure
pl: Struktura kursu

en: Category
pl: Kategoria

en: Label Visibility
pl: Widoczność etykiety

en: After Footer
pl: Po stopce

en: Before Footer
pl: Przed stopką

en: After Content
pl: Po zawartości

en: Bottom Content
pl: Na dole zawartości

en: Top Content
pl: Górna zawartości

en: Before Content
pl: Przed treścią

en: Content
pl: Treść

en: After Header
pl: Po nagłówku

en: Before Header
pl: Nad nagłówkiem

en: Quantity Color
pl: Kolor ilości

en: Button Width
pl: Szerokość przycisku

en: Add to Cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Panel Shadow
pl: Cień panelu

en: Panel Background
pl: Tło panelu

en: Panel Width
pl: Szerokość panelu

en: Dropdown
pl: Lista wyboru

en: Cart Drawer Type
pl: Typ okna koszyka

en: Cart Drawer
pl: Okno koszyka

en: Apple Podcasts
pl: Podkasty Appla

en: Side Offset
pl: Przesunięcie boczne

en: Full Size
pl: Pełny rozmiar

en: Sticky State Shrink
pl: Zmniejszenie w stanie przypiętym

en: Website Frame
pl: Ramka witryny

en: Phone
pl: Telefon

note: translators: placeholder here means the actual URL.
en: Manage your menu items in the %sMenus screen%s.
pl: Zarządzaj elementami menu na %sekranie menu%s.

en: Disable Page %s
pl: Wyłącz stronę %s

en: The font used if the chosen font isn't available.
pl: Krój będzie w użyciu, jeśli wybrany nie będzie dostępny.

en: Fallback Font Family
pl: Zapasowa czcionka

en: Image Visibility
pl: Widoczność obrazka

en: Dropdown Border Radius
pl: Zokrąglenie listy rozwijanej

en: Dropdown Shadow
pl: Cień listy rozwijanej

en: Items Background Color
pl: Kolor tła elementów

en: Boxed Color
pl: Kolor pudełka

en: Solid Color
pl: Jednolity kolor

en: Items Hover Effect
pl: Efekt interaktywny elementów

en: Content Area Border Radius
pl: Promień obramowania obszaru treści

en: Content Area Padding
pl: Odstępy w obszarze treści

en: Website Input Field
pl: Pole formularza witryny

en: Bottom Border Width
pl: Szerokość dolnego obramowania

en: Top Border Width
pl: Szerokość górnego obramowania

en: Row Max Height
pl: Maksymalna wysokość wiersza

en: Sticky State Row Shrink
pl: Zmniejszenie rzędu w stanie przypiętym

en: Row Min Height
pl: Minimalna wysokość wiersza

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Main Row
pl: Główny rząd

en: Logo Image Position
pl: Położenie logo

en: Site Title Visibility
pl: Widoczność tytułu witryny

en: Logo Height
pl: Wysokość logo

en: Sticky State Logo
pl: Logo w stanie przypiętym

en: Transparent State Logo
pl: Logo dla przeźroczystości

en: Sticky State
pl: Stan "Przypięty"

en: Transparent State
pl: Stan przezroczysty

en: Default State
pl: Stan domyślny

en: Choose for which devices you want to enable the parallax effect.
pl: Wybierz dla których urządzeń włączyć efekt paralaksy.

en: Featured
pl: Wyróżnione

en: Disable Footer
pl: Wyłącz stopkę

en: Disable Header
pl: Wyłącz nagłówek

en: Share your love
pl: Podziel się swoją opinią

en: Sale Badge Value
pl: Wartość znaczka wyprzedaży

en: Product Archives
pl: Archiwa produktów

en: Swap Images
pl: Zamień obrazki

en: Notice Background Color
pl: Kolor tła powiadomienia

en: Notice Font Color
pl: Kolor tekstu powiadomienia

en: Notice Position
pl: Pozycja powiadomienia

en: The most advanced frontend drag & drop page builder. Create high-end, pixel perfect websites at record speeds. Any theme, any page, any design.
pl: Najbardziej zaawansowany program do tworzenia stron typu przeciągnij i upuść. Twórz wysokiej klasy witryny, doskonałe pod względem pikseli z rekordową prędkością. Dowolny motyw, każda strona, dowolny projekt.

en: Drag & Drop online form builder that helps you create beautiful contact forms with just a few clicks.
pl: Narzędzie do tworzenia formularzy online typu przeciągnij i upuść, które pomaga tworzyć piękne formularze kontaktowe za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

en: Capture, organize and engage web visitors with free forms, live chat, CRM (contact management), email marketing, and analytics.
pl: Przechwytuj, organizuj i angażuj odwiedzających stronę internetową za pomocą bezpłatnych formularzy, czatu na żywo, CRM (zarządzanie kontaktami), marketingu e-mailowego i analiz.

en: A Library of Page Builder Gutenberg Blocks which will reimagine the way you use the WordPress Block Editor.
pl: Biblioteka bloków kreatora stron Gutenberg definiuje na nowo sposób korzystania z edytora bloków WordPress.

en: Socials
pl: Społeczność

en: %s Elements
pl: Elementy %s

note: translators: placeholder here means the actual URL.
en: You can customize the global spacing value in General ➝ Layout ➝ %sContent Area Spacing%s.
pl: Można dostosować globalną wartość odstępów w Ogólne ➝ Układ ➝ %sOdstępy w obszarze treści%s.

en: Only Bottom
pl: Tylko dół

en: Only Top
pl: Tylko góra

en: Top & Bottom
pl: Góra i dół

en: You can customize the spacing value in general settings panel.
pl: Wartość odstępu można dostosować w panelu ustawień ogólnych.

en: Content Area Vertical Spacing
pl: Odstępy pionowe w obszarze zawartości

en: Home Page Text
pl: Tekst na stronie głównej

en: Icon
pl: Ikonka

en: Home Item
pl: Element strony głównej

en: Container Background Image
pl: Obrazek dla tła kontenera

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Update cart
pl: Zaktualizuj koszyk

en: Apply coupon
pl: Wykorzystaj kupon

en: Coupon code
pl: Kod kuponu

en: Coupon:
pl: Kupon:

en: Available on backorder
pl: Produkt dostępny na zamówienie

en: Remove product
pl: Usuń produkt

en: Price
pl: Cena

en: Product
pl: Produkt

en: Full
pl: Pełna szerokość

en: Medium Large
pl: Średnio duży

en: Module Title Font Color
pl: Kolor tekstu tytułu modułu

en: Location
pl: Położenie

en: Module Title Tag
pl: Tag tytułu modułu

en: Module Title
pl: Tytuł modułu

note: translators: %s: Author's display name.
en: Posts by %s
pl: Wpisy od %s

en: %s Title
pl: Tytuł %s

en: Columns & Rows
pl: Kolumny i rzędy

en: Shop Settings
pl: Ustawienia sklepu

en: Single %s
pl: Pojedyncze %s

en: none
pl: brak

en: Icons
pl: Ikony

en: Labels
pl: Etykiety

en: Items Style
pl: Styl elementów

en: In
pl: W

en: Author Avatar
pl: Awatar autora

en: Date format %sinstructions%s.
pl: %sInstrukcje%s formatu daty.

en: Learn more about palettes and colors %shere%s.
pl: Dowiedz się więcej o paletach i kolorach %shere%s.

en: No title
pl: Brak tytułu

en: Searching for:
pl: Wyszukiwanie dla:

en: 404 Not found
pl: 404 nie znaleziono

note: translators: placeholder here means the actual URL.
en: Please note, by default this option is inherited from Colors ➝ %sSite Background%s.
pl: Należy pamiętać, że domyślnie opcja jest dziedziczona z kolorów ➝ %sTło witryny%s.

en: Breadcrumbs Font Color
pl: Kolor okruszków

en: Breadcrumbs Font
pl: Krój pisma okuszków

en: Social Channels
pl: Kanały społecznościowe

en: Author Meta
pl: Meta autora

en: Name & Avatar
pl: Nazwa i awatar

en: Top Spacing
pl: Górny

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Bio
pl: Notka biograficzna

en: Image Size
pl: Wielkość obrazka

en: Image height will be automatically calculated based on the image ratio.
pl: Wysokość obrazka zostanie automatycznie obliczona na podstawie proporcji obrazu.

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Account
pl: Konto

en: Icon Margin
pl: Odstępy ikonki

en: WooCommerce Sidebar
pl: Panel boczny WooCommerce

en: Trigger Border Color
pl: Kolor obramowania wyzwalacza

en: Label Text
pl: Tekst etykietki

en: Related & Upsells
pl: Sprzedaż wiązana i dodatkowa

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Button Text Color
pl: Kolor tekstu przycisku

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Separate or unify the related posts module from or with the entry content area.
pl: Oddziel lub ujednolicaj powiązany moduł wpisów z lub z obszarem zawartości wpisu.

en: Spacious
pl: Przestronne

en: Comfortable
pl: Wygodny

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Content Spacing
pl: Odstępy w treści

en: Contained
pl: Zawarte

en: Separated
pl: Rozdzielony

en: Separate or unify the comments module from or with the entry content area.
pl: Oddzielenie lub ujednolicenie modułu komentarzy od lub z obszarem treści wpisu.

en: Module Placement
pl: Położenie modułu

en: Link Hover
pl: Odnośnik po najechaniu

en: Link Initial
pl: Odnośnik początkowy

en: Facebook Group
pl: Grupa na Facebooku

en: Joined Date
pl: Data dołączenia

en: Main Sidebar
pl: Główny panel boczny

en: Edit
pl: Edytuj

en: Options will appear here only if you will set Custom in Page Title option.
pl: Opcje pojawią się tutaj tylko wtedy, gdy w opcji Tytuł strony zostanie ustawiona opcja Niestandardowy.

en: By default these options are inherited from Customizer options.
pl: Domyślnie te opcje są dziedziczone z opcji konfiguratora.

en: Container Max Width
pl: Maksymalna szerokość kontenera

en: Normal
pl: Normalny

en: Narrow
pl: Wąsko

en: Container Structure
pl: Struktura kontenera

en: Enable reveal effect on
pl: Włącz efekt ukazywania

en: Shape Fill Type
pl: Rodzaj wypełnienia kształtu

en: Icons Shape Type
pl: Rodzaj kształtu ikonki

en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie w pionie

en: Horizontal Alignment
pl: Wyrównanie w poziomie

en: Full Width Section
pl: Sekcja o pełnej szerokości

en: Widget Title Tag
pl: Tag tytułu widżetu

en: Disable Related Posts
pl: Wyłącz podobne wpisy

en: Disable Posts Navigation
pl: Wyłącz nawigację po wpisach

en: Disable Author Box
pl: Wyłącz pole autora

en: Disable Share Box
pl: Wyłącz pole udostępniania

en: Disable Post Tags
pl: Wyłącz tagi dla wpisów

en: Disable Featured Image
pl: Wyłącz obrazek wyróżniający

en: Widgets Font Color
pl: Kolor tekstu widżetów

en: Widgets Font
pl: Krój pisma widżetów

en: Author avatar
pl: Avatar autora

en: Elements
pl: Elementy

en: You can insert some arbitrary HTML code tags: {current_year}, {site_title} and {theme_author}
pl: Można wstawić dowolne tagi kodu HTML: {current_year}, {site_title} i {theme_author}

en: Copyright Text
pl: Treść informacji o prawach autorskich

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Please note, you can also change the background color for each row individually.
pl: Pamiętaj, że można również zmienić kolor tła dla każdego wiersza indywidualnie.

en: Enables a nice reveal effect as you scroll down.
pl: Zapewnia ładny efekt odsłonięcia podczas przewijania w dół.

en: Widgets Title Font Color
pl: Kolor tekstu tytułu widżetów

en: Widgets Title Font
pl: Krój pisma tytułu widżetu

en: Row Bottom Divider
pl: Separator dolnego rzędu

en: Row Top Divider
pl: Separator górnego rzędu

en: Row Background
pl: Tło wiersza

en: Row Visibility
pl: Widoczność rzędów

en: Row Vertical Spacing
pl: Odstępy rzędu w pionie

en: Two Columns
pl: Dwie kolumny

en: Stacked
pl: Ułożone

en: Columns Layout
pl: Układ kolumn

en: Frame Color
pl: Kolor ramki

en: Frame Size
pl: Rozmiar ramki

en: This option will apply only to those elements that have a wide alignment option.
pl: Opcja będzie miała zastosowanie tylko do tych elementów, które mają możliwość szerokiego wyrównania.

en: Hover/Active
pl: Podświetlenie/Aktywny

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Articles
pl: Artykuły

en: Joined
pl: Dołączył

en: Header Menu 1
pl: Menu nagłówka 1

en: Card Bottom Divider
pl: Dolny separator karty

en: Performance
pl: Wydajność

note: translators: placeholder here means the actual URL.
en: Manage your menus in the %sMenus screen%s.
pl: Zarządzaj menu na ekranie %sMenu%s.

en: Default image
pl: Obrazek domyślny

en: Slide %s
pl: Slajd %s

en: No more products to load
pl: Nie ma więcej produktów do załadowania

en: Search Through Criteria
pl: Wyszukiwanie według kryteriów

en: Button Background Color
pl: Kolor tła przycisku

en: Type 5
pl: Typ 5

en: Links Type
pl: Rozdaj odnośników

en: Featured Image Radius
pl: Zaokrąglenie obrazka wyróżniającego

en: Image Border Radius
pl: Promień ramki zdjęcia

en: Position
pl: Pozycja

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
pl: Wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych &mdash; zamówienia nie będą realizowane.

en: Store Notice
pl: Wiadomość w sklepie

en: Height
pl: Wysokość

en: Width
pl: Szerokość

en: Categories Elements
pl: Elementy kategorii

en: Functionality Options
pl: Opcje funkcjonalności

en: Product Elements
pl: Elementy produktu

en: Posts Title Font Color
pl: Kolor tekstu tytułu wpisów

en: Boundless Image
pl: Obrazek bez granic

en: Content Area Shadow
pl: Cień obszaru treści

en: Accent
pl: Akcent

en: Text Active
pl: Tekst aktywny

en: Text Initial
pl: Tekst Początkowy

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Excerpt Font Color
pl: Kolor tekstu zajawki

en: Excerpt Font
pl: Czcionka zajawki

en: Meta Font Color
pl: Kolor tekstu metadanych

en: Horizontal Offset
pl: Odsunięcie poziome

en: Border
pl: Obramowanie

en: Top Offset
pl: Usadowienie od góry

en: Card Shadow
pl: Cień karty

en: Bottom Offset
pl: Odsunięcie dolne

note: translators: % refers to the number of reviews, when more than 1
en: % Reviews
pl: % Recenzji

note: translators: text for one review
en: 1 Review
pl: 1 recenzja

note: translators: text for one review
en: 1 Comment
pl: Jeden komentarz

en: More
pl: Więcej

en: Shadow
pl: Cień

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Mobile Menu
pl: Menu dla urządzeń mobilnych

en: Cart
pl: Koszyk

en: Icon Badge
pl: Ikonka odznaki

en: Checkout Page
pl: Strona zamówienia

en: Cart Page
pl: Strona koszyka

en: You can add here some arbitrary HTML code.
pl: Można tu dodać dowolny kod HTML.

en: Icons Border Color
pl: Kolor obramowania ikonek

en: Icons Background Color
pl: Kolor tła ikonki

en: Solid
pl: Jednolite

en: Rounded
pl: Zaokrąglone

en: Official
pl: Oficjalne

en: Custom
pl: Własne

en: Icons Spacing
pl: Odstęp ikonek

en: Icons Size
pl: Rozmiar ikonek

en: User Visibility
pl: Widoczność użytkownika

en: Modal Background
pl: Tło okna modalnego

en: Live results
pl: Wyniki na żywo

en: Icon Size
pl: Rozmiar ikony

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: Button
pl: Przycisk

en: Hover Effect
pl: Efekt po najechaniu

en: Size
pl: Rozmiar

en: Ghost
pl: Duch

en: Right Side
pl: Prawa strona

en: Left Side
pl: Lewa strona

en: Reveal From
pl: Ujawnij z

en: Side Panel
pl: Panel boczny

en: Reveal as
pl: Ujawniaj jako

en: Min Height
pl: Minimalna wysokość

en: Margin
pl: Margines

en: Enabling this option will make the menu to stretch and fit the width of its parent column.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje rozciągnięcie menu i dopasowanie do szerokości jego kolumny nadrzędnej.

en: Stretch Menu
pl: Rozciągane menu

en: Items Height
pl: Wysokość elementów

en: Select menu...
pl: Wybierz menu...

en: Select Menu
pl: Wybierz menu

en: You don't have a menu yet, please create one here &rarr;
pl: Nie ma jeszcze menu, stwórz je tutaj &rarr;

en: Card Border
pl: Obramowanie karty

en: Meta Font
pl: Krój meta

en: Updated Date
pl: Data aktualizacji

en: Published Date
pl: Data publikacji

en: We strongly recommend you to activate the
pl: Rekomendujemy włącznie

en: Thanks for installing Blocksy, you rock!
pl: Dzięki za zainstalowanie Blocksy, dajesz czadu!

en: Skip to content
pl: Przejdź do treści

en: Meta Elements
pl: Elementy meta

en: Bottom Row
pl: Dolny rząd

en: Middle Row
pl: Środkowy rząd

en: Top Row
pl: Górny rząd

en: by %s
pl: przez %s

en: Next
pl: Następny

en: Prev
pl: Poprzednie

en: Posts
pl: Wpisy

en: Chose in which post types do you want to perform searches.
pl: Wybierz, w których typach wpisów chcesz wyszukiwać.

en: Site Tagline Color
pl: Kolor sloganu witryny

en: Site Tagline Font
pl: Ustawienia czcionki

en: Site Title Color
pl: Kolor tytułu witryny

en: Site Tagline Visibility
pl: Widoczność sloganu witryny

en: Site Tagline
pl: Motto witryny

en: Container Background
pl: Tło kontenera

en: Post Structure
pl: Struktura wpisu

en: Blog Title
pl: Tytuł bloga

en: Label
pl: Etykieta

en: Image Width
pl: Długość obrazka

en: Below Title
pl: Poniżej tytułu

en: Above Title
pl: Powyżej tytuł

en: Image Location
pl: Położenie obrazka

en: Content Area Background
pl: Tło obszaru treści

en: Page Background
pl: Tło strony

en: Wide
pl: Szeroki

en: Content Area Style
pl: Styl obszaru treści

en: Inherit
pl: Dziedziczone

en: Cover
pl: Okładka

en: Button Font Color
pl: Kolor tekstu przycisku

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Show Arrow
pl: Pokaż strzałkę

en: Outline
pl: Kontur

en: Read More Button
pl: Przycisk czytaj więcej

en: Icons Color
pl: Kolor ikonek

en: Right
pl: Prawo

en: Left
pl: Do lewej

en: Base Font
pl: Czcionka podstawowa

en: Site Title
pl: Nazwa witryny

note: translators: placeholder here is the link URL.
en: You can set the author social channels %shere%s.
pl: Można ustawić autora kanałów społecznościowych %stutaj%s.

en: Typography
pl: Typografia

en: None
pl: Brak

en: Divider
pl: Rozdzielacz

en: Preformatted
pl: Wstępnie sformatowany

en: Heading 6 (H6)
pl: Nagłówek 6 (H6)

en: Heading 5 (H5)
pl: Nagłówek 5 (H5)

en: Heading 4 (H4)
pl: Nagłówek 4 (H4)

en: Heading 3 (H3)
pl: Nagłówek 3 (H3)

en: Heading 2 (H2)
pl: Nagłówek 2 (H2)

en: Heading 1 (H1)
pl: Nagłówek 1 (H1)

en: Date Format
pl: Format daty

en: Enhanced Grid
pl: Ulepszona siatka

en: Title Font
pl: Czcionka Tytułu

en: Font
pl: Czcionka

en: Save my name, email and website in this browser for the next time I comment.
pl: Zapisz moje imię i nazwisko, adres e-mail i stronę internetową w tej przeglądarce do następnego komentowania.

en: VKontakte
pl: Vkontakte

en: A new and innovative way of building WordPress pages visually. No designer or developer skills required. The only tools you'll need to master are clicks and drags.
pl: Nowy i innowacyjny sposób wizualnego budowania stron WordPressa. Nie są wymagane żadne umiejętności projektowe ani deweloperskie. Jedynymi narzędziami, które trzeba będzie opanować, są kliknięcia i przeciągnięcia.

en: Theme
pl: Motyw

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania została wyłączona.

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze &rarr;

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze komentarze

en: Comment navigation
pl: Nawigacja komentarza

note: translators: % refers to the number of comments, when more than 1
en: % Comments
pl: % komentarzy

en: One comment
pl: Jeden komentarz

en: No comments yet
pl: Brak komentarzy

en: Add Comment
pl: Dodaj komentarz

en: Email
pl: Adres e-mail

en: Name
pl: Nazwa

en: Cancel Reply
pl: Anuluj odpowiedź

en: Leave a Reply
pl: Dodaj komentarz

en: %sSorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.%s
pl: %sBrak wyników wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie z innymi słowami.%s

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie.

note: translators: post title
en: Next %s
pl: Następny %s

note: translators: post title
en: Previous %s
pl: Poprzedni %s

en: Core
pl: Rdzeń

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Add widgets here.
pl: Tutaj można dodawać widżety.

en: On
pl: Włącz

en: By
pl: Przez

note: translators: placeholder here is the actual PHP version.
en: Blocksy requires at least PHP version 5.7.0. You are running version %s. Please upgrade and try again.
pl: Blocksy wymaga PHPa przynajmniej w wersji 5.7.0. Używasz wersji %s. Proszę zaktualizować i spróbować ponownie.

en: Schema.org Markup
pl: Markup schema.org

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Form Elements
pl: Elementy formularza

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Social Network Accounts
pl: Konta na portalach społecznościowych

en: Visitor Engagement
pl: Zaangażowanie odwiedzających

en: Single Product
pl: Pojedynczy produkt

en: Archive
pl: Archiwum

en: Shop
pl: Sklep

en: Author Page
pl: Strona autora

en: Blog Posts
pl: Wpisy na blogu

en: Post types
pl: Typy treści

en: Footer
pl: Stopka

en: Layout
pl: Układ

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: AJAX Add To Cart
pl: Dodawanie do koszyka w AJAX

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Breadcrumbs
pl: Okruszki

en: Page Elements
pl: Elementy strony

en: Star Rating Color
pl: Kolor gwiazdek w ocenie

en: Sale Badge
pl: Opaska przeceny

en: Star Rating
pl: Ocena

en: Sort by price (desc)
pl: Cena (malejąco)

en: Sort by price (asc)
pl: Cena (rosnąco)

en: Sort by most recent
pl: Sortuj od najnowszych

en: Average rating
pl: Średnia ocena

en: Popularity (sales)
pl: Popularność (sprzedaż)

en: Default sorting (custom ordering + name)
pl: Domyślne sortowanie (niestandardowe sortowanie + nazwa)

en: How should products be sorted in the catalog by default?
pl: Jak domyślnie sortować produkty w katalogu?

en: Default product sorting
pl: Domyślne sortowanie produktów

en: Show subcategories & products
pl: Pokaż podkategorie i produkty

en: Show subcategories
pl: Pokaż podkategorie

en: Choose what to display on product category pages.
pl: Wybierz, co wyświetlić na stronach kategorii produktów.

en: Category display
pl: Wyświetlanie kategorii

en: Show categories & products
pl: Pokaż kategorie i produkty

en: Show categories
pl: Pokaż kategorie

en: Choose what to display on the main shop page.
pl: Wybierz co ma być wyświetlane na głównej stronie sklepu.

en: Show products
pl: Pokaż produkty

en: Shop page display
pl: Wygląd strony sklepu

en: Product Catalog
pl: Katalog produktów

en: Number of Posts
pl: Liczba wpisów

en: After Comments
pl: Za komentarzami

en: Before Comments
pl: Przed komentarzami

en: Tags
pl: Tagi

en: Related Criteria
pl: Powiązane kryteria

en: Related Posts
pl: Podobne wpisy

en: Post Title
pl: Tytuł wpisu

en: Posts Navigation
pl: Nawigacja wpisów

en: Box Type
pl: Rodzaj pudełka

en: Author Box
pl: Widżet autora

en: Bottom Box Spacing
pl: Odstęp dolnego pola

en: Top Box Spacing
pl: Odstęp górnego pola

en: Share Networks
pl: Udostępnianie sieci

en: Bottom
pl: Na dole

en: Top
pl: Na górze

en: Box Location
pl: Położenie pola udostępniania

en: Share Box
pl: Pole udostępniania

en: Post Elements
pl: Elementy wpisu

en: Sidebar Position
pl: Położenie panelu bocznego

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Header Menu 2
pl: Menu nagłówka 2

en: Sample text
pl: Przykładowy tekst

en: Social Icons
pl: Ikony mediów społecznościowych

en: Footer Menu
pl: Menu stopki

en: Search Page
pl: Strona wyszukiwania

en: Pages
pl: Strony

en: Single Post
pl: Pojedynczy wpis

en: Color scheme
pl: Schemat kolorów

en: Wide Alignment Offset
pl: Przesunięcie szerokiego wyrównania

en: Narrow Container Max Width
pl: Maksymalna szerokość wąskiego kontenera

en: Content Area Spacing
pl: Odstępy w obszarze treści

en: Maximum Site Width
pl: Maksymalna szerokość witryny

en: Container Inner Spacing
pl: Odstęp wewnętrzny kontenera

en: Shape Background Color
pl: Kształt koloru tła

en: Circle
pl: Koło

en: Square
pl: Kwadrat

en: Button Shape
pl: Kształt przycisku

en: Scroll to Top
pl: Przewiń na górę

en: Reveal Effect
pl: Efekt odsłonięcia

en: Title Font Color
pl: Kolor tytułu

en: Sticky Sidebar
pl: Przypięty panel boczny

en: Separate Widgets
pl: Oddziel widżety

en: Widgets Vertical Spacing
pl: Odstępy pionowe widżetów

en: Sidebar Gap
pl: Odstępy paska bocznego

en: Sidebar Width
pl: Szerokość panelu bocznego

en: Image Overlay Color
pl: Kolor nakładki nad obrazkiem

en: Initial Color
pl: Kolor początkowy

en: Change Image
pl: Zmień obrazek

en: Select Image
pl: Wybierz obrazek

en: Custom Image
pl: Własny obrazek

en: Container Min Height
pl: Minimalna wysokość kontenera

en: This is where you can add new products to your store.
pl: Tutaj możesz dodać nowe produkty do sklepu.

en: Description
pl: Opis

en: Home
pl: Strona główna

en: Products
pl: Produkty

en: Content Alignment
pl: Wyrównanie treści

en: Type
pl: Typ

en: Border Radius
pl: Zaokrąglenie obramowania

en: Open in new tab
pl: Otwieraj w nowej karcie

en: Download
pl: Pobierz

en: Large
pl: Duży

en: Medium
pl: Średni

en: Small
pl: Mały

en: Text
pl: Tekst

en: Background
pl: Tło

en: Badge Color
pl: Kolor znaczka

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search
pl: Szukaj

en: Icon Color
pl: Kolor ikony

en: Off Canvas
pl: Poza obszarem

en: Modal
pl: Okno modalne

en: Dropdown Top Offset
pl: Górne przesunięcie listy rozwijanej

en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

en: Inner Reveal
pl: Wewnętrzne ujawnienie

en: Dropdown Options
pl: Opcje listy rozwijanej

en: Default
pl: Domyślny

en: Items Divider
pl: Separator elementów

en: Items Spacing
pl: Odstępy elementów

en: Text Alignment
pl: Wyrównanie tekstu

en: Type 4
pl: Typ 4

en: Type 3
pl: Typ 3

en: Top Level Options
pl: Opcje najwyższego poziomu

en: Bottom Border
pl: Dolna granica

en: Top Border
pl: Górna granica

en: Type 2
pl: Typ 2

en: Type 1
pl: Typ 1

en: General Options
pl: Ustawienia ogólne

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Mobile
pl: Urządzenie przenośne

en: Container Width
pl: Szerokość pojemnika

en: Card Inner Spacing
pl: Wewnętrzne odstępy karty

en: Card Background Color
pl: Kolor tła karty

en: Excerpt Color
pl: Kolor zajawki

en: Cards Gap
pl: Przerwa między kartmi

en: Avatar Size
pl: Rozmiar awatara

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Comments
pl: Komentarze

en: Categories
pl: Kategorie

en: Author
pl: Autor

en: Post Meta
pl: Meta dane wpisu

en: Length
pl: Długość

en: Excerpt
pl: Zajawka

en: Image Ratio
pl: Współczynnik proporcji obrazka

en: Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Heading tag
pl: Tag nagłówka

en: Card Elements
pl: Elementy karty

en: Boxed
pl: Opakowane

en: Card Type
pl: Typ karty

en: Card Options
pl: Opcje kart

en: Grid
pl: Siatka

en: Simple
pl: Proste

note: translators: placeholder here means the actual structure title.
en: Set the %s entries default structure.
pl: Ustaw domyślną strukturę wpisów %s.

note: translators: placeholder here means the actual structure title.
en: %s Structure
pl: Struktura %s

en: Site Background
pl: Tło witryny

en: Button Color
pl: Kolor przycisku

en: Global Colors
pl: Kolory globalne

en: Colors
pl: Kolory

en: Radio & Checkbox
pl: Radio i pole wyboru

en: Active
pl: Włączono

en: Dropdown Font Color
pl: Kolor tekstu rozwijanego menu

en: Textarea Height
pl: Wysokość pola tekstowego

en: Border Size
pl: Grubość ramki

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Focus
pl: Skupienie

en: Modern
pl: Nowoczesny

en: Classic
pl: Klasyczny

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Hover
pl: Po najechaniu

en: Font Color
pl: Kolor tekstu

en: Design
pl: Wygląd

en: Pagination Top Spacing
pl: Górne odstępy paginacji

en: Infinite Scroll
pl: Nieskończone przewijanie

en: Load More
pl: Wczytaj więcej

en: Next/Prev
pl: Następny/Poprzedni

en: Pagination Type
pl: Typ stronicowania

en: General
pl: Ogólne

en: Initial
pl: Początkowo

en: Cards Reveal Effect
pl: Efekt pojawiania się kart

en: Lazy Load Images
pl: Leniwe ładowanie obrazków

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Right Sidebar
pl: Panel boczny po prawej

en: Left Sidebar
pl: Panel boczny po lewej

en: Normal Width
pl: Normalna szerokość

en: Narrow Width
pl: Wąska szerokość

en: Inherit from customizer
pl: Dziedziczone z konfiguratora

en: Page Structure
pl: Struktura strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Go to top
pl: Przejdź na początek strony

en: Title
pl: Tytuł

note: Translators: %s is the theme name.
en: %s Settings
pl: Ustawienia: %s

en: No more posts to load
pl: Nie ma nic więcej do wczytania

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Search products&hellip;
pl: Szukaj produktów&hellip;

en: Search for:
pl: Szukaj:

en: Quantity
pl: Ilość

en: Subtotal
pl: Kwota

[ctx: placeholder]
en: Search
pl: Szukaj

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try to search for something else?
pl: Wygląda na to, że w tym miejscu nic nie znaleziono. Może spróbuj poszukać czegoś innego?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
pl: Ups! Nie udało się znaleźć pożądanej strony.

en: This way you will have access to custom extensions, demo templates and many other awesome features
pl: W ten sposób zyskasz dostęp do własnych rozszerzeń, szablonów demonstracyjnych i wielu innych niesamowitych funkcji

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Brak uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Read More
pl: Dowiedz się więcej
